Viskas apie BOYS & GIRLS.

18 val. laidoje BURBULAS - visi mergaičių ir berniukų reikalai :) Lova, meilė, humoras, melodramos, lyčių karai ir romantika.

BOYS&GIRLS: INTERNETINĖS PAŽINTYS - PAVYKĘS AKLAS PASIMATYMAS? :)

Nesvarbu, kad nuotraukoje simpatijos objektas tikras žavuolis arba tobula mergina...:)

Susitikus realybė gali ir prajuokinti ir priversti pabėgti :)))

Kokia Tavo internetinės pažinties istorija?

pora-60374557

Pvz.: +370 682 12345
Mes saugomės nuo SPAM'o. Įvesk raides ir skaičius, matomus paveikslėlyje. Tik teisingai įvedus tavo duomenys bus išsiųsti.

Klausytojų laiškai (kalba netaisyta)

Marija: studentiskais laikais begiojau i internetinius pasimatymus, ir po daugelio metu "praktikos" suradau sau vyra :))

Rūta: Teko susidurti kelis kartus... Vienas buvo labai labai seniai, kada dar buvo -niolika, tai vaikinukas taip į mane įsižiūrėjo ir įsimylėjo beprotiškai ir sakyčiau, kad net įkyriai.. bet man nepatiko. :) patyrė nelaimingą meilę..praėjus metams jis vis dar buvo įkyriai prilipęs. :D

Rasa: Esu buvusi turbut daugiau nei 10 pasimatymu,po susipazinimo internete,bet kol kas nieko gero:) vaikinai daznai megsta savo ugi pameluot: paraso,kad kokiu 1,85cm yra,o ateina vos 1,75cm

Gintarė: esu pora kart susitikus su vaikinu, kuriuo bendravau intrnetu, bet susitikus nebebūdavo apie ką kalbėt, todėl su juo nebebendrauju, nu nes koks "tolkas" ? :D

vilma: labuka,na taip internetine pazintis suteike man daug dziaugsmo,gyvename jau 8 metai kartu o vede virs 2 :P tai buvo atsitiktinumas,taip neturejo buti kaip susipazinome,bet matyt dievas savo padare :)

Sergėjus: Manau tai tiesiog neblogas vienas iš daugelio būdų susipažinti :) Pačiam teko ne vieną kartą susitikti po bendravimo internete, tiesa rimtais santykiais nesibaigdavo. Žmonės tokie kaip ir buvo nuotraukose, bet bendrą kalbą sunku surasti būna, ypač jei prieš tai internete pabendrauji beveik apie viską ir bendrų temų trūksta.

(c) 2012 Power Hit Radio.