+370 5 203 0290

info@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

 

Power hitai

Eteryje šiokiadieniais nuo 10:00 iki 14:00.

 

ON AIR:
Power hitai

Eteryje šiokiadieniais nuo 10:00 iki 14:00.


Parašyk man

Įrašyk savo vardą. Tiesiog raidėmis.
Įrašyk savo el. pašto adresą!
Įrašyk savo telefono numerį!
Įrašyk tekstą.

Technologijų Naujienos: Google sumokės jums 10 tūkstančių dolerių, už spragą jų sistemoje.

fotolia 113967069 subscription monthly m

 “Google” apdovanojo Urugvajaus gimnazistą Ezequiel Pereira 10 000 dolerių po to, kai jis surado būda kaip galima lengvai užeiti į google serverius ir pamatyti visus, saugomus duomenimis. Jis pranešė “Google” valdžiai apie klaidą liepos 11 d. ir greitai gavo atsakymą iš “Google", kuriame “Google” padėkojo už suteiktą informaciją, pranešė, kad iškart imsis taisyti šias klaidos ir  taip pat greitu metu jam atsilygins. Jau rugpjūčio 4 d. gimnazistas gavo 10 000 dolerių iš “Google”.

 

fotolia 71509750 subscription monthly m

“Facebook” nusprendė kovoti su tinklapiu “Youtube”, jie pristato naują skirtuką "Watch" skirtą viskam kas susiję su video medžiaga. "Watch" funkcija bus sudaryta kiekvienam asmeniškai. Siūlys - tiek gyvus, tiek įrašytus video - pagal tai, ką žiūri jūsų draugai ir “Facebook” visuomenė. Kategorijos bus sudarytos iš "Populiariausių", "Juokingiausių" ir "Draugų žiūrimiausių" video. Iš pradžių ši funkcija bus prieinama ribotam vartotojų skaičiui JAV, o laikui bėgant bus įdiegta ir visame pasaulyje. Naujas skirtukas bus prieinamas tiek telefonų programėlese, tiek kompiuterių “Facebook” tinklapiuose.

 

fotolia 155384091 subscription monthly xxl

160 dolerių kainuojantis spineris, pagamintas Fujisawa mieste, Kanagawoje, Japonijoje, fidget spineris kuris gali suktis daugiau nei 13 minučių, visa jo sukimosi trukmė 13 minučių ir 35 sekundės. Sukurtas su sunkiu žalvariniu ratu ir lengvu aliuminio rutuliniu guoliu, suktuko paskirtis yra ne suktis, o parodyti bendrovės rutulinius guolius, kurie naudojami kosminiuose palydovuose.