+370 5 203 0290

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Power hitai

Eteryje šiokiadieniais nuo 10:00 iki 14:00.

Power hitai

Eteryje šiokiadieniais nuo 10:00 iki 14:00.


Technologijų Naujienos: iPhone X priekinė kamera stebina vartotojus

apple 2744087 1920

Naujojo iPhone X priekinė kamera stebina vartotojus savo kokybe, kai kurie, net teigia, kad ji per daug gera. Naujame telefone Apple naudoja naują TrueDepth funkciją. 7 megapikselių, priekinėje kameroje naudojamas infraraudonųjų spindulių objektyvas, skirtas fiksuoti visas mažiausias detales. Vartotojai teigia, kad su nauja iPhone X priekinė kamera jie patys sau atrodo baisesni ir negražūs, neva kamera išryškina visus jų veido minusus.

 

display dummy 915135 1920

Google dirbtinio intelekto ir ateities prognozių kūrėjas Ray Kurzweil prognozuoja, kad žmonės ir mašinos susijungs jau po 20 metų. Jis mano, kad kitas mūsų evoliucijos etapas bus technologijų įdiegimas į pačius žmones. Žmogaus-roboto hibridas nebus tiesiog metalinis monstras. Tai bus tik maža detalė mūsų smegenyse. Ray Kurzweil mano, kad medicininiai robotiniai čipai bus pradėti diegti į mūsų smegenis jau maždaug 2029 m. Trumpai tariant nebereikės naudotis Google, nes Google bus jūsų galvoje. 

 

luxury sports car 1043627 1280

Lamborghini dirba su MIT instituto inžinieriais, kad sukurtų sportinį elektromobilį, kuriame nebūtų akumuliatorių. "Jei aš turiu sportinį elektromobilį savaime aišku, kad aš norėsiu važinėtis lenktynių trasomis ir nesustoti po kelių ratų, kad pakrauti savo elektromobilį. Dabartiniai akumuliatoriai yra per dideli ir per sunkūs sportiniams automobiliams" - teigė Lamborghini atstovai. Ko gero, geriausiu atveju tokius elektromobilius išvysime tik daugelio metų bėgyje, tačiau inžinieriai jau dabar deda daug pastangų, kad vieną dieną tai taptu realybe.