+370 5 203 0290

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Power hitai

Eteryje šiokiadieniais nuo 10:00 iki 14:00.

Power hitai

Eteryje šiokiadieniais nuo 10:00 iki 14:00.


Technologijų Naujienos: Pietų Korėja nori uždrausti kriptovaliutų mainus

76462886 l

Bitcoin ir kitų kriptovaliutų kaina vakar stipriai sumažėjo dėl naujienų, kad Pietų Korėjos vyriausybė gali uždrausti prekybos mainus. Korėjos teisingumo ministras Parkas Sang-Ki sakė, kad jo tarnyba "rengia įstatymo projektą, kuris draudžia pirkti ar pardavinėti kriptovaliutą". Nepaisant to, Korėja šiuo metu, yra didžiausia pasaulyje kriptovaliutų prekybininkė. Būtent šiame pasaulio kampelyje įvyksta daugiausia mainų su kriptovaliutomis.

 

65441217 l

Šiais laikais telefonų gamintojai norėdami sutaupyti vietos perkelia pirštų atspaudų jutiklius į telefono šonus, nugarėlę arba visiškai pašalina. Kinijos telefonų gamintojas Vivo parodė pirmąjį pasaulyje telefoną su pirštų atspaudų jutikliu, kuris yra įdėtas po jutikliniu ekranu. Trumpai tariant, telefono OLED ekranas skleidžia šviesą, kad apšviestų jūsų pirštų atspaudus. Tada jūsų apšviesti pirštų atspaudai, atsispindi ekrane ir jie yra patvirtinami pirštų atspaudų jutiklio. 

 

46650896 l

Dynamics Inc. ir Sprint bendrovės paskelbė perprogramuojamą mokėjimo kortelę, kurią galima naudoti įvairioms sąskaitoms. Tačiau ši kortelė turi ir papildomą naujovę: tai viena iš pirmųjų kortelių su mobiliuoju ryšiu viduje. Kortelėje esanti mobilioji antena leidžia tiesiogiai bendrauti su jūsų banku. Tai gali būti naudinga tam, kad pakeistumėte kortelę, siustumėt specialius pasiūlymus tiesiai iš ar į kortelę arba užblokuotumėte sąskaitą nelaimės atveju.