1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: nevykusi Drake tatuiruotė įsiutino ne vieną

Kas skiriasi, kas taikosi, o kas savo kūną papuošia nevykusiomis tatuiruotėmis? Visi atsakymai į šiuos klausimus buvo pateikti ryto laidoje „Šok į kelnes“. Pramiegojai? Džiaugiesi laisvadieniu? Sužinosi perskaitęs čia!

1. Dar visai neseniai pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad Rolandas Skaisgirys ir Vaida Skaisgirė suka skirtingais keliais, tačiau dabar nuotraukos socialinėje erdvėje užminė mįslę – pora ir vėl kartu? Iš nuotraukų „Instagram“ tinkle atrodo, kad ir Rolandas, ir Vaida laiką leidžia kartu Graikijos saloje Mykonos. Ne vienam poros nuotraukos užminė mįslę, tačiau nei Rolandas, nei Vaida neatsiliepia. Daugiau galite rasti portale tv3.lt

2. Reperis Drake'as šiais metais debiutavo „Billboard“ geriausiųjų šimtuke ir pralenkė legendinę grupę „The Beatles“. Šia proga vyras ant rankos pasidarė neįprastą tatuiruotę – „The Beatles“ albumo „Abbey Road“ viršelio nuotrauką su savo atvaizdu. Vieniems atlikėjo tatuiruotė pasirodė juokinga, tačiau kitiems – pasipūtėliška. Tatuiruotėje pavaizduoti „The Beatles“ nariai ir pats Drake'as. Pastarasis – pačiame priekyje, iškelta ranka, o „bitlai“ – už jo. Kol kas nėra aišku, kodėl į tatuiruotę jis įtraukė ir savo atvaizdą, bet yra žmonių, kurie vadina jį apgailėtinu ir pasipūtusiu.

3. Portalas „Us Weekly“ skelbia, kad „Topshop“ paveldėtoja Chloe Green ir modelis, „seksualiausia pasaulio nusikaltėlis“ Jeremy Meeksas pasuko skirtingais keliais. Sklando kalbos, kad pora jau kelis mėnesius viešumoje nesirodo kartu po to, kai mergina buvo pastebėta su kitu vyru savo tėvo jachtoje. Tvirtinama, kad Jeremy itin nustebino toks mylimosios sprendimas mėgautis laiku kito vyro kompanijoje. Jis pamatė nuotraukas internete, tačiau ir pats nėra šventuolis – dar gegužę Jeremy buvo įamžintas su kita moterimi.

4. 27-erių modelis Kate Upton visai neseniai papuošė žurnalo „Health“ viršelį, tačiau pasipriešino visuomenėje itin paplitusiai madai retušuoti jos fotosesijos nuotraukas. Ji tvirtino, kad šiame pasaulyje ir tai per daug netikrovės, todėl norėjo išlikti natūralia, o toks jos poelgis sulaukė gausybės palaikymo.

5. Kultūristė ir manekenė Jodie Mash blauzdą papuošė Freddie Mercury atvaizdu iš „Live Aid“ koncerto. Moteris labai džiaugėsi šiuo kūno piešiniu, jį paviešino savo „Instagram“ paskyroje, tačiau dainininko gerbėjai pasipiktino, kad ant jos kojos esantis atvaizdas nė iš tolo neprimena Freddie Mercury, netgi labiau panašus į futbolininką Chrisą Kamarą ar Baracką Obamą, Boratą. Internautai tvirtino, kad jos tatuiruotė yra tikras nesusipratimas, o ši, neapsikentusi blogų komentarų, ištrynė nuotrauką.

7. Amerikiečių atlikėja Katy Perry kaltinama seksualiai priekabiavusi prie modelio Josho Klosso. Vyras pasirodė atlikėjos 2010 metų vaizdo klipe „Teenage Dream“. Apie galimą atlikėjos priekabiavimą modelis prisipažino sekmadienį socialiniame tinkle „Instagram“. Vyras įraše nurodė, kad jubiliejinio vakarėlio metu Katy numovė jam apatinius ir prieš visus svečius parodė jo lytinius organus. Nors po šio įvykio praėjo beveik dešimt metų, vyras tokį poelgį laiko žeminančiu, privertusiu jį jaustis apgailėtinai ir gėdingai.

8. Moterys dažnai sako, kad neturi, ką apsirengti, ir, pasirodo, kad tai gali būti tiesa. Vidutiniškai moteris savo spintoje turi 103 daiktus, tačiau 21 procentas jų, pasak moterų, yra netinkami nešiojimui, 33 procentai per daug aptepti, o 24 procentai per laisvi. 12 procentų spintos užima nauji drabužiai, todėl lieka tik 10 procentų drabužių, kuriuos galima nešioti.

9. Į serialo „Draugai“ aktorių Davidą Schwimmerį labai panašus nusikaltėlis dar prieš kelis mėnesius buvo sugautas Amerikoje – vyras pasinaudojo svetima kreditine kortele ir taip atsiskaitė keturiose parduotuvėse. Visgi vagišis buvo sugautas išplatinus jo nuotrauką, kuri ir prajuokino tūkstančius. Pasirodo, kad nusikaltėlis sulaukė savo atpildo valandos ir teismas jį nuteisė 9 mėnesiams.

10. Vilniuje Narbuto-Saltoniškių gatvėse iki mėnesio pabaigos prasideda rekonstrukcija, kadangi per liūtis šios gatvės tapdavo tikru ežeru. Vairuotojams siūloma aplenkti Narbuto gatvę ir persiplanuoti savo maršrutus, rinktis Laisvės pr., Ukmergės g. ar važiuoti pro Žvėryną. Eismas Narbuto gatve nebus uždarytas, tačiau susiaurės eismo juostos, galimi kamščiai.