1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Buto taisyklės pribloškė merginą: perskaitykite visas

Tų įdomesnių nuomuotojų tikrai pasitaiko, bet tokių... Paskaitykite visą istoriją.

Istorija išplito internete, kur viena mergina pasidalijo savo patirtimi. Tinklaraštininkė „Mahila“ savo paskyroje įkėlė visą susirašinėjimą, kuris tikrai prajuokino ir išgąsdino ne vieną. 

Netikėta žinia – susituokė aktorė Pamela Anderson (52 m.) ir Holivudo prodiuseris Jonas Petersas (74 m.). Porą skiria 22 metų skirtumas ir tai abiem jau penktoji santuoka. P. Anderson ir kino magnatas J.Petersas „taip“ vienas kitam ištarė privačios ceremonijos metu. Jųdviejų vestuvės įvyko Malibu. Skelbiama, kad Pamela ir Jonas draugavo jau daugiau nei prieš 30 metų, tačiau pastaraisiais mėnesiais jų jausmai vėl atgijo.

Vakar įvyko trečiojo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos etapo filmavimas, kuriame, aišku, daugiausiai dėmesio sulaukė ne kas kitas, o Aistė Pilvelytė. Ar dėl dainavimo, čia dar reikėtų pasiginčyti, bet dėl to, kad jau dalyvavo 12-ąjį kartą. Moteris sakė, kad dėl tokio dažno jos dalyvavimo atrankose kaltas ne kas kitas, o žmonės, kurie pakankamai nebalsuoja už ją.

Praėjus Ekrano aktorių gildijos apdovanojimams atsiranda vis daugiau įvairių naujienų apie tai, kaip šiems apdovanojimams ruošėsi užsienio garsenybės. Pavyzdžiui, visai neseniai internete pasirodė aktorės Jennifer Aniston nuotrauka, kurioje ji užfiksuota kelyje į ceremoniją. Joje moteris įamžinta galinėje automobilio sėdynėje sėdinti labai neįprastoje pozoje – ir visa tai tik tam, kad atvykus į ceremoniją J.Aniston suknelė nebūtų susiglamžiusi. „Jokių raukšlių… Sunkiau nei atrodo!“ – po fotografija rašė aktorė.