1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Lietuvis dėl savadarbio ginklo neliko nepastebėtas: jau surinko virš 1 mln. peržiūrų

Pramogų pasaulio naujienas gali išgirsti kiekvieną rytą nuo 7 iki pat 10 valandos. Jei praleidai, skaityk čia!

Buvusios rusų tenisininkės Anos Kurnikovos ir dainininko Enrique Iglesias namuose nutūpė gandrai – porai gimė trečia atžala. Naujieną apie šeimos pagausėjimą pranešė Enrique brolis Julio Iglesias jaunesnysis, kuris duodamas interviu Čilės radijo stočiai prasitarė, kad jau tapo brolio trečio vaiko dėde. Asmeninį gyvenimą E.Iglesias ir A.Kurnikova nuo viešumos itin slepia, tad žinia apie antrą nėštumą buvo išties netikėta. Pora 2017-ųjų gruodį susilaukė dvynukų Nicholaso ir Lucy.

Krepšininkas Adas Juškevičius, panašu, visam laikui ištarė „sudie“ Lietuvos krepšinio rinktinei. Vyras savo „Instagram“ paskyroje vakar, biografijos informacijos laukelyje, pasirašė, kad yra buvęs rinktinės žaidėjas. Šįkart Darius Maskoliūnas jį norėjo matyti savo rinktinės sudėtyje, tačiau iš paties Ado jis išgirdo neigiamą atsakymą. Panašu, kad jis daugiau neatstovaus Lietuvos nacionalinei krepšinio rinktinei. 2014 metais jis jau buvo išbrauktas iš sudėties, bet galiausiai išvažiavo į pasaulio čempionatą vietoje traumą gavusio Manto Kalniečio. Prieš 2017-ųjų Europos pirmenybes gynėjas analogiškomis aplinkybėmis pakeitė Luką Lekavičių. O pernai pats liko nuošalėje, nors jokiomis sveikatos problemomis nesiskundė.

Screen Shot 2020 02 11 at 07.42.42

Užsienio žiniasklaidoje neliko nepastebėtas lietuvis „YouTube“ žvaigždė WhyDotas. Vaikinas dažnai į savo paskyrą kelia įvairius vaizdo įrašus, pavadintus „kaimiečio dirbtuvėmis“, kur rodo, kaip pas susimeistrauja vieną ar kitą įrenginį. Kiek anksčiau jis pasigamino savadarbį ginklą iš medžio, tačiau šiam iššovus jis buvo smūgio bangos nublokštas. Būtent apie šį dalyką ir parašė užsienio žiniasklaida, Didžiosios Britanijos portalas „DailyMail“. Jie pavadino savo straipsnį taip: Youtuberis vos neteko rankos! Savadarbis ginklas sprogo vos tik šiam paspaudus gaiduką“.

Screen Shot 2020 02 11 at 07.43.21

Vaizdo įrašą galite pamatyti ČIA!

Filipinietis niekada nebūtų pagalvojęs, kad sulauks tokio dėmesio. Viena mergina slapta nufilmavo vaikiną, kuris parduotuvėje dainavo Samo Smitho daina „Too Good At Goodbyes“ ir juo pasidalijo internete. Vaikinas ne tik sulaukė milijonų internautų dėmesio, bet ir pagyrų iš paties Samo Smitho. Žvaigždė savo „Twitter“ paskyroje pasidalijo neįgalaus vaikino dainavimo įrašu ir sakė, kad jis turėti dievišką balsą.

 

Tikriausiai nieko nėra blogiau, nei nupuošus kalėdines eglutes suprasti, kad šventinis sezonas oficialiai baigėsi ir atėjo laikas grįžti į realybę. Viena moteris taip myli savo eglutę, kad nutarė pasilikti ją ištisus metus ir puošti ją skirtingoms šventėms. Moteris sako, kad eglutė jos namus pripildo geros nuotaikos ir jaukumo, todėl ją puošia tiek Velykoms, tiek Valentino dienai bei kitoms šventėms.

Visą eglučių galeriją galite rasti ČIA!