1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Išaiškinta influencerių gudrybė: užteks išleisti 64 dolerius

Nauja savaitė prasidėjo, Elena sugrįžo į darbą, o kartu su ja sugrįžo ir pramogų pasaulio naujienos!

Amerikiečių dainininkė Lana Del Rey gerbėjus papiktino nesaugiu elgesiu – moteris viešumoje dėvėjo tinklinę veido kaukę. Dėvėdama kaukės imitaciją, Lana gerbėjams pristatė savo naują poezijos knygą. Būtent ši aprangos detalė ne vieną gerbėją ne juokais supykdė. Gerbėjai niekaip negalėjo patikėti, kad kaukę Lana rinkosi pagal grožį, o ne pagal saugumo reikalavimus. Negana to, šią kaukę ji dėvėjo uždaroje renginio patalpoje, kurioje, pagal visus reikalavimus, būtina dėvėti atitinkamą apsaugos priemonę. Todėl nenuostabu, kodėl toks Lanos elgesys supykdė ne vieną iki šiol buvusį ištikimiausią gerbėją. Tokį jos poelgį dalis vadino „neatsakingu“, nes kelia „pavojų sau ir kitiems“.

Maldyvai taps pirmąja šalimi pasaulyje, pradėjusia nacionalinę lojalumo premijų programą, skirtą užsienio turistams. Pasak turizmo ministerijos, naujovė pradės veikti gruodžio 1 d. Projektas bus trijų pakopų: jo dalyviai pelnys taškus, priklausomai nuo apsilankymų egzotinėse salose skaičiaus ir viešnagės trukmės. Kuo daugiau apsilankymų ir nakvynių, tuo daugiau taškų gaus turistai. Programa suskirstyta į tris kategorijas: bronzos lygis, sidabro lygis ir aukso lygis. Kiekviena pakopa turės savo paskatų, paslaugų ar privalumų rinkinį, kurio vertė didėja ilgėjant dalyvavimo trukmei.

Buvo išsiaiškinta influncerių gudrybė – pasirodo, kad norint skristi privačiu lėktuvu nereikia net tokio turėti. Socialiniuose tinkluose besipuikuojančių nuotraukos iš prabangaus lėktuvo salono, deja, daugeliu atveju yra eilinis melas, primenantis, jog nederėtų šventai tikėti viskuo, ką matome socialiniuose tinkluose. O paslaptis slypi tame, jog Los Andžele teikiama nauja paslauga – sumokėję vos 64 dolerius, visi norintys gali fotografuotis studijoje, kurioje įrengtas prabangaus privataus lėktuvo maketas. Studijos savininkas Sergejus Kostikovas portalui Boredpanda.com pasakojo, kad šią idėją nešiojosi net keletą metų, o dabar turi po 2-3 užsakovus per dieną.

Screen Shot 2020 10 05 at 07.55.01

Screen Shot 2020 10 05 at 07.55.01

Screen Shot 2020 10 05 at 07.55.01.     Screen Shot 2020 10 05 at 07.55.01

Gerai žinomas aktorius Hughas Jackmanas kaitina aistras internete. Visai neseniai jis apsinuogino dėl naujos drąsios reklaminės kampanijos: vaizdo įraše aktorius liko sėdėti tik su batais. Nuotaikingoje naujoje reklamoje jis demonstruoja savo sportišką kūną, kuomet sėdėdamas nuogas biuro kėdėje paaiškina, kodėl myli batus. Reklamoje aktorius apie batus kalbasi su prekės ženklo darbuotoju, kuris sėdi priešais jį, už rašomojo stalo. Šie kadrai nufilmuoti gana taktiškai, nes minėto darbuotojo galva visame vaizdo įraše užstoja Hugh Jackmano intymias kūno zonas.