+370 5 203 0290

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

PWR filmo premjera „PABĖGIMO KAMBARYS”

Vieną dieną šeši vienas kito nepažįstantys žmonės paštu gauna paslaptingą juodą dėžutę - galvosūkį, kviečiantį į ultra modernų naują „Pabėgimo kambarį“, kurio visas užduotis išsprendęs žaidėjas - laimėtojas bus apdovanotas milijonu dolerių.

 

Nurodytu laiku susirinkęs „Pabėgimo kambarį“ įrengusios įmonės atstovybėje, šešetukas tikisi sulaukti išsamesnių paaiškinimų apie šį itin dosnų pasiūlymą. Tačiau prie jų niekas neprisijungia, o netrukus kompanija suvokia, kad jokių paaiškinimų nebus: žaidimas jau prasidėjo. Žaidimas, kuriame kiekvienas klaidingas sprendimas, praleista užuomina ir nepastebėta detalė reiškia ne milijoną dolerių, o kažkurio mirtį.

 

Surask užuominas ir pabėk iš kambario arba mirk - filme „PABĖGIMO KAMBARYS“

 

Filmo startas Sausio 4d. visuose kino centruose „Forum Cinemas”.

Visą šventinę savaitę registruokis ir laimėk bilietus į siaubo filmą „PABĖGIMO KAMBARYS“.


Įrašyk savo vardą. Tiesiog raidėmis.
Įrašyk savo el. pašto adresą!
Įrašyk savo telefono numerį!
Įvesk miestą, kuriame gyveni
Privalai sutikti su asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis

Registruodamasis asmuo patvirtina, kad yra informuotas ir sutinka, kad jo asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, miestas, kuriame asmuo gyvena) būtų UAB All Media Radijas (juridinio asmens kodas: 126021636; registruotos buveinės adresas: Kalvarijų g. 135, Vilnius), kaip duomenų valdytojo, tvarkomi konkurso organizavimo ir vykdymo tikslu konkurso vykdymo metu ir 1 mėnesį po visų konkurso prizų laimėtojų paskelbimo dienos.


Konkurso dalyvis privalo pateikti nurodytus asmens duomenis, nes jie būtini konkurso organizavimui ir vykdymui. Nepateikdamas nurodytų asmens duomenų, konkurso dalyvis negalės būti konkurso organizatoriaus identifikuotas ir negalės dalyvauti konkurse. Konkurso dalyvis bet kuriuo jo asmens duomenų tvarkymo laikotarpio metu gali raštu kreiptis į konkurso organizatorių ir atšaukti duotą sutikimą (kuris duotas tampant konkurso dalyviu) dėl jo asmens duomenų tvarkymo konkurso organizavimo ir vykdymo tikslu, pareikalauti susipažinti su tvarkomais jo asmens duomenimis, ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, reikalauti sunaikinti savo asmens duomenis, sustabdyti (išskyrus saugojimą) savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi neteisėtai.


Konkurso dalyvis informuojamas, kad atšaukęs savo sutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo konkurso organizavimo ir vykdymo tikslu, pateikęs reikalavimą sustabdyti jo asmens duomenų tvarkymo veiksmus ar pateikęs prašymą sunaikinti jo asmens duomenis, kartu laikomas automatiškai, besąlygiškai ir be jokio papildomo įspėjimo nutraukusiu savo tolesnį dalyvavimą konkurse ir neturinčiu galimybės laimėti konkurso prizus.SVEIKINAME ŽAIDIMO LAIMĖTOJUS!

Artūras Balsys, Kaunas
Samanta Sukauskaitė, Klaipėda
Renaldas Karinauskas, Šiauliai
Monika Bužinskienė, Panevėžys
Algirdas Kendaris, Šiauliai
Lukas Žaliauskas, Vilnius
Gabija Varanauskaitė, Panevėžys
Aurika Bartusevičiūtė, Kaunas
Mantvydas Usavičius, Vilnius
Andrius Limarenko, Šiauliai