1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Kurie iš šių dalykų tave labiausiai verčia perjungti radijo stotį?


Per daug reklamų
Besikartojanti muzika
Per daug kalbantys vedėjai
Nepatinkantis kūrinys
Lietuviška muzika
Neįdomūs studijos svečiai

PWR filmo premjera „Pagieža”

Vienas baisiausių praėjusio dešimtmečio siaubo filmų „Pagieža“ atgimsta iš naujo.

 

Kino istoriją apie kerštingą namų dvasią, gimusią iš siaubingo įniršio, dar 1998 m. pradėjo japonų režisierius Takashi Shimizu, sukūręs du trumpametražius filmus „Katasumi“ ir „4444444444“. Sulaukęs sėkmės ir dėmesio festivaliuose, 2000-aisiais metais režisierius išplėtojo šią temą dviejuose pilnametražiuose filmuose, nesulaukusiuose kino teatrų dėmesio ir išleistuose tik vaizdo laikmenose. O praėjus dar dviem metams, į kino teatrus atkeliavo viena baisiausių ir geriausių pirmojo XXI a. dešimtmečio siaubo juostų pasaulyje – „Pagieža“. Iki šiol kartu su trim Jungtinėse Valstijose pastatytomis juostomis (2004, 2006 ir 2009 m.), serijoje jau sukurta 12 filmų, 8 knygos, keli komiksai ir vaizdo žaidimas. Dabar ši sėkminga ir nervus kaip reikiant pakutenanti filmų serija Holivude prikeliama naujam gyvenimui.

Policijos detektyvė, jauna vieniša motina (aktorė Andrea Riseborough) su mažamečiu sūnumi persikelia į naujus namus tyliame priemiesčio rajone. Jos viltis atversti naują, švarų gyvenimo lapą, greitai sudaužo paaiškėjusi siaubinga namo paslaptis. Pasirodo, jame anksčiau gyvenusi moteris siaubingo įniršio priepuolio metu išžudė visą savo šeimą. Dabar name apsigyvenusi siaubinga ir gailesčio nepažįstanti jėga persekioja bet ką, kas peržengia namų slenkstį. Detektyvė privalo pasitelkti visą savo išmintį bei drąsą, kad pergudrautų piktąją dvasią ir išgelbėtų tiek save, tiek sūnų nuo likimo, baisesnio už mirtį.

 

Kraują stingdanti siaubo juosta – „Pagieža“

 

PWR premjera jau sausio 3 dieną visuose kino centruose „Forum Cinemas”.

 

Registruokis ir laimėk kvietimus į pirmuosius filmo seansus savo mieste!

 

Įrašyk savo vardą. Tiesiog raidėmis.
Įrašyk savo el. pašto adresą!
Įrašyk savo telefono numerį!
Įvesk miestą, kuriame gyveni
Privalai sutikti su asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis

Registruodamasis asmuo patvirtina, kad yra informuotas ir sutinka, kad jo asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, miestas, kuriame asmuo gyvena) būtų UAB All Media Radijas (juridinio asmens kodas: 126021636; registruotos buveinės adresas: Kalvarijų g. 135, Vilnius), kaip duomenų valdytojo, tvarkomi konkurso organizavimo ir vykdymo tikslu konkurso vykdymo metu ir 1 mėnesį po visų konkurso prizų laimėtojų paskelbimo dienos.


Konkurso dalyvis privalo pateikti nurodytus asmens duomenis, nes jie būtini konkurso organizavimui ir vykdymui. Nepateikdamas nurodytų asmens duomenų, konkurso dalyvis negalės būti konkurso organizatoriaus identifikuotas ir negalės dalyvauti konkurse. Konkurso dalyvis bet kuriuo jo asmens duomenų tvarkymo laikotarpio metu gali raštu kreiptis į konkurso organizatorių ir atšaukti duotą sutikimą (kuris duotas tampant konkurso dalyviu) dėl jo asmens duomenų tvarkymo konkurso organizavimo ir vykdymo tikslu, pareikalauti susipažinti su tvarkomais jo asmens duomenimis, ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, reikalauti sunaikinti savo asmens duomenis, sustabdyti (išskyrus saugojimą) savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi neteisėtai.


Konkurso dalyvis informuojamas, kad atšaukęs savo sutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo konkurso organizavimo ir vykdymo tikslu, pateikęs reikalavimą sustabdyti jo asmens duomenų tvarkymo veiksmus ar pateikęs prašymą sunaikinti jo asmens duomenis, kartu laikomas automatiškai, besąlygiškai ir be jokio papildomo įspėjimo nutraukusiu savo tolesnį dalyvavimą konkurse ir neturinčiu galimybės laimėti konkurso prizus.

Laimėtojai kiekvieną darbo dieną bus skelbiami šio puslapio apačioje, o elektroninius bilietus į šį filmą kiekvienas gausite elektroniniu paštu sausio 2–3 dienomis (Bilietai galios iki sausio 19 d.)

Gruodžio 31 d. laimėtojai:

Katažyna Palionytė - Bogdevičė, Vilnius
Mantas Kašelionis, Kaunas
Ingrida Rupainė, Klaipėda
Rokas Kalnikas, Šiauliai

Gruodžio 30 d. laimėtojai:

Dominyka Dovidaitytė, Vilnius
Manvydas Linkys, Kaunas
Algirdas Jomantas, Klaipėda
Nedas Ruibys, Šiauliai

Gruodžio 29 d. laimėtojai:

Erika Česnavičiūtė, Vilnius
Taurintas Šmitas, Kaunas
Edvinas Tiskus, Klaipėda
Eglė Survilaitė, Šiauliai

Gruodžio 28 d. laimėtojai:

Karina Rudžionienė, Vilnius
Aistė Lukošiūtė, Kaunas
Evaldas Pocius, Klaipėda
Greta Matjusaityte, Šiauliai

 Gruodžio 27 d. laimėtojai:

Gabija Mockutė, Vilnius
Deividas Daunys, Kaunas
Andrius Stalmokas, Klaipėda
Monika Viliušytė, Šiauliai

Gruodžio 26 d. laimėtojai:

Benediktas Edgaras Pivoriunas, Vilnius
Ieva Urbikaitė, Kaunas
Rūta Ivanauskaitė, Klaipėda
Renaldas Jonaitis, Šiauliai

Gruodžio 25 d. laimėtojai:

Mantas Buožys, Vilnius
Kęstutis Vasilkovas, Kaunas
Inesa Sereikaitė, Klaipėda
Denas Laurinavičius, Šiauliai

Gruodžio 24 d. laimėtojai:

Digna Karlaitė, Vilnius
Andrius Verbyla, Kaunas
Mindaugas Markunas, Klaipėda
Dovilė Kareivaitė, Šiauliai

Gruodžio 23 d. laimėtojai:

Kristina Čerekavičiūtė, Vilnius
Agnė Pačinskaitė, Kaunas
Audrius Paulauskas, Klaipėda
Eligija Gratkauskaitė, Šiauliai