1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

„Power Hit Radio" – šokių muzikos hitai numeris vienas

Vilnius95,9 MHz
Kaunas91,0 MHz
Klaipėda96,7 MHz
Šiauliai89,7 MHz
Panevėžys87,9 MHz
Telšiai100,0 MHz
Utena93,9 MHz
Alytus88,3 MHz
Marijampolė87,6 MHz

„Power Hit Radio" komanda kasdien leidžia į eterį pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muziką ir supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais. „Power Hit Radio" programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes", „Power hitai" su Rūta Loop, „Power popietė" su Edgaru Kožuchovskiu, „Burbulas" su Vaidu Leliuga ir savaitgalio laida su Aleksu Pozemkausku.

„Power Hit Radio" komanda nori būti geriausia. Viena iš galimybių to pasiekti – pasinaudoti radijo stoties populiarumu geriems tikslams. Darbe mums linksma, norime, kad linksma būtų ir mūsų klausytojams, tačiau suprantame, jog dėl savo populiarumo į šį verslą turime žvelgti dar atsakingiau.

Partnerystė, bendravimas ir bendradarbiavimas – svarbios vertybės, todėl daug dėmesio „Power Hit Radio" skiria draugiškiems ir kokybiškiems santykiams: atsakingai elgiamės su partneriais, užsakovais, darbuotojais, aplinkiniais, o svarbiausia – su klausytojais.


„Power Hit Radio“ laikosi visų žiniasklaidai galiojančių įstatymų ir taisyklių. Tai aprėpia viską – programos, laidų turinį, rėmėjų medžiagą, reklamą, etiką, kalbos kultūrą. Darbuotojai užtikrina, kad viso to būtų paisoma.

„Power Hit Radio“ neabejinga ir socialinėms iniciatyvoms – rūpinasi visų mūsų ateitimi žalioje, švarioje Lietuvoje. Su „Power Hit Radio“ klausytojais ir žinomais žmonėmis garsiai ir drąsiai kalbame apie patyčių mokykloje žalą.

Klausytojų palaikymo sulaukė ir radijo stoties bendradarbiavimas su neįgaliųjų laisvalaikio centru „Pasikeisk“. „Power Hit Radio“ padėjo neįgaliam jaunimui susirasti naujų bendraminčių.

„Power Hit Radio“ eteryje geros valios klausytojų dėka ne kartą yra rinktos lėšos gyvūnų globos namams bei „žalios“ mąstysenos – atliekų rūšiavimo ir gamtos tausojimo – akcijoms.

„Šiuolaikinė atsakomybė“ (Modern Responsibility)

„Power Hit Radio“ priklauso žiniasklaidos grupei All Media Baltics. Laikomės visų žiniasklaidos priemonėms galiojančių įstatymų ir taisyklių. Tai aprėpia viską – programų turinį, rėmėjų medžiagą ir darbuotojų elgesį. Socialinė atsakomybė yra būdas užtikrinti darnų verslo plėtojimą. Ją sudaro keturios dalys: verslo atsakomybė, transliavimo ir rinkodaros atsakomybė, atsakomybė darbuotojams ir atsakomybė visuomenei.


Lietuviškos muzikos pristatymas

Savo autorinius šokių ar elektroninės muzikos kūrinius siųskite MP3 formatu (ne mažiau kaip 192 Kbps kokybės),  pridėdami informaciją apie kūrinio autorius, autorinę agentūrą, savo trumpą prisistatymą ir, pageidautiną,  dainos "COVERĮ" (jpg) arba savo nuotrauką (JPG).
El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.