+370 5 203 0290

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Kourtney Kardashian pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja vonioje visiškai nuoga

Kourtney Kardashian pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja vonioje visiškai nuoga – jos intymias vieteles pridengė tik putos. Ir nepaisant to, kad fotografija išties seksuali, o 3 vaikų mama čia atrodo gerai, kaip niekada, akyliausi gerbėjai pastebėjo kai ką itin keisto. Pasirodo, kad geriau įsižiūrėjus tampa aišku, jog viena Kourtney koja yra kur kas ilgesnė, nei kita…

 

Skaityti toliau

Trumpas su netikra Melania Trump?!

Netyla sąmokslo teorijos, kad šalia Donaldo Trumpo vis dažniau renginiuose pasirodo ne jo žmona Melania Trump, o jos antrininkė. Tokias kalbas Baltieji rūmai be abejo neigia, tačiau internautai šėlsta, kad moteris, kuri pasirodo su Trumpu, tikrai nėra panaši į Melania. Socialiniuose tinkluose net yra sugalvotas hashtagas „Fake melania“, kur keliamos įvairios nuotraukos ir vaizdo įrašai iš įvairių vizitų. Dabar kalbos apie antrininkę ir vėl padažnėjo po vizito į Alabamą, kur kartu su Trumpu pasirodžiusi moteris gerokai savo išvaizda skirias nuo Melanios.

Na, patys pasižiūrėkit, žemiau esančiose nuotraukose, pasak internautų, netikra Melania.

Skaityti toliau

Back Side iššūkis

Socialinėje platformoje Tik Tok pastarosiomis savaitėmis trendino Back Side iššūkis, kuriame jau sudalyvavo daugiau nei 1 milijonas internautų. Iššūkio esmė – apsivilkti megztinį ir džinsus kita puse, taip lyg atrodytų, kad jūs stovite nugara. Kol groja muzika – vaizduoti, kad šokate, tačiau prasidėjus žodžiams – staigiai nusilenkti ir parodyti, kad tai buvo apgaulė.

Skaityti toliau