REKLAMA IR KONTAKTAI

SUSISIEKITE

Studijos telefonas: 1897
Reklamos skyriaus telefonas: +37067996323 (skambinti tik reklamos užsakymo klausimais)
Visais klausimais – [email protected]
Reklama – [email protected]

REKVIZITAI

UAB ALL MEDIA RADIJAS
P. Lukšio g. 23, LT-09132 Vilnius
Tel. +37067996323
Įmonės kodas: 126021636
PVM mokėtojo kodas: LT260216314

Radijo stotis POWER HIT RADIO

„Power Hit Radio" komanda kasdien leidžia į eterį pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muziką ir supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais. „Power Hit Radio" programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes" su Sauliumi Baniuliu ir Elena Jančiukaite, „Power hitai" su Rūta Loop, „Power popietė" su Edgaru Kožuchovskiu, „Burbulas" su Vaidu Leliuga ir Vaidotu Buroku ir savaitgalio laida su Aleksu Pozemkausku.

ŠOK Į KELNES SU SAULIUMI BANIULIU IR ELENA JANČIUKAITE

Šiokiadieniais 07:00 – 10:00

Daug pozityvių naujienų, informacijos, komentarų, temų ir linksmų pokalbių su klausytojais bei studijos svečiais. Tai – greičiausio tempo informacinė laida radijo stotyje, pateikianti naujienas, žinias, svarbiausius įvykius ir jų komentarus, taip pat orų prognozes. Rytinė laida ypatinga savo žaidimais „Ratai Kvadratai“, „Taip Ne“ ir „Be Proto Daug Proto“, kasvalandinėmis trumpomis žiniomis, dienos temomis ir pokalbiais su klausytojais.

POWER HITAI SU RŪTA LOOP

Šiokiadieniais 10:00 – 14:00

Dienos metu „Power Hit Radio” suteikia daugiausiai galimybių gauti pažintinės, švietimo ir kultūrinės informa-cijos, taip pat daug dėmesio skiriama technologijų ir kompiuterijos naujovėms (rubrikose „Nepatikėsi, bet...“,), taip pat skiria daug dėmesio kultūrai - naujiems lietuviškos muzikos autoriams, jų muzikai. Klausytojas iš pirmų lūpų gali sužinoti apie artėjančius įdomiausius renginius didmiesčiuose. Teikiama ta informacija, kuri įdomi kiekvienam – pasaulio pažinimo, mokslo, kino, televizijos, teatro, muzikos temomis. Pristatomi kultūros, laisvalaikio renginiai, socialiniai projektai.

POWER POPIETĖ SU EDGARU KOŽUCHOVSKIU

Šiokiadieniais 14:00 – 18:00

Po pietų „Power Hit Radio” eteryje – vėl daugiau energijos ir išskirtinės 16-34 metų amžiaus gyventojus dominančios informacijos bei pramogų. Šioje laidoje ypač daug dėmesio skiriama renginiams, naujienoms, sportui, užsienio pramogų pasaulio svarbiausiems įvykiams, naujienoms apie šokių mu-zikos atlikėjus, naujausias technologijas, kompiuterinius žaidimus. Klausydamas „Power popietės” klausytojas gali išgirsti daug įkvepiančių interviu su studijos svečiais, laimėti bilietus į filmus ar šokių muzikos renginius.

BURBULAS SU ADOMU GRINIUMI

Pirmadieniais - Ketvirtadieniais 14:00 – 18:00

Vakarinė laida „Burbulas“ skirta bendravimui su klausytojais, pokalbiams apie dienos aktualijas. Laidos vedėjai ypač daug dėmesio skiria lietuviškai muzikai – pristato naujus, lietuvaičių sukurtus, kūrinius, o taip pat su naujų dainų autoriais kalbasi interviu metu. Antradieniais laidoje lankosi „Autosnobai“ – Top Gear žurnalistas Karolis Birgilas ir į kiekvieną laidą iš Klaipėdos atskubantis Tomas Stojanas, kurie pristato automobilių naujienas. Ketvirtadieniais „Burbule“ visą valandą skiriame kompiuterinių žaidimų kultūrai.

POWER SAVAITGALIS SU ALEKSU POZEMKAUSKU

Šeštadieniais 12:00 – 16:00

Šeštadienio vidurdienį ir popietę klausytojų laukia informacinė – muzikinė laida apie muzikos istoriją, mokslo išradimus, smulkųjį verslą, kultūros ir sporto renginius. Daug dėmesio skiriama aktualiems savaitgalio įvykiams, edukacinei informacijai apie inovacijas, išradimus, technologijas, taip pat aktyvų laisvalaikį, ekstremalų sportą bei gatvės šokius Laidos rubrikoje „360 laipsnių“ kiekvieną šeštadienį kalbinami jaunieji išradėjai, startuoliai, įvairių renginių atstovai, pristatomos pasirinktas išskirtinis šokių muzikos atlikėjas bei jo kūrybos istorija.a


POWER HIT RADIO transliavimo dažniai

Vilnius 95,9 MHz
Kaunas 91,0 MHz
Klaipėda 96,7 MHz
Šiauliai 89,7 MHz
Panevėžys 87,9 MHz
Telšiai 100,0 MHz
Utena 93,9 MHz
Alytus 88,3 MHz
Marijampolė 87,6 MHz

POWER HIT RADIO auditorija

Vidutinis savaitinis pasiekiamumas (Reach, %)