APIE POWER HIT RADIO

Vilnius                                                                                              95,9 MHz
Kaunas                                                                                              91,0 MHz
Klaipėda                                                                                              96,7 MHz
Šiauliai                                                                                              89,7 MHz
Panevėžys                                                                                              87,9 MHz
Telšiai                                                                                              100,0 MHz
Utena                                                                                              93,9 MHz
Alytus                                                                                              88,3 MHz
Marijampolė                                                                                              87,6 MHz
Anykščiai                                                                                              99,9 MHz


„Power Hit Radio" komanda kasdien leidžia į eterį pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muziką ir supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais. „Power Hit Radio" programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes" su Elena Karaliene ir Sauliumi Baniuliu, „Power hitai" su Laurynu Matoniu ir Roku Lukošaičiu, „Power popietė" su Edgaru Kožuchovskiu ir Laura Ignatovičiūte.

„Power Hit Radio" komanda nori būti geriausia. Viena iš galimybių to pasiekti – pasinaudoti radijo stoties populiarumu geriems tikslams. Darbe mums linksma, norime, kad linksma būtų ir mūsų klausytojams, tačiau suprantame, jog dėl savo populiarumo į šį verslą turime žvelgti dar atsakingiau.

Partnerystė, bendravimas ir bendradarbiavimas – svarbios vertybės, todėl daug dėmesio „Power Hit Radio" skiria draugiškiems ir kokybiškiems santykiams: atsakingai elgiamės su partneriais, užsakovais, darbuotojais, aplinkiniais, o svarbiausia – su klausytojais.

„Power Hit Radio“ laikosi visų žiniasklaidai galiojančių įstatymų ir taisyklių. Tai aprėpia viską – programos, laidų turinį, rėmėjų medžiagą, reklamą, etiką, kalbos kultūrą. Darbuotojai užtikrina, kad viso to būtų paisoma.

„Power Hit Radio“ neabejinga ir socialinėms iniciatyvoms – rūpinasi visų mūsų ateitimi žalioje, švarioje Lietuvoje. Su „Power Hit Radio“ klausytojais ir žinomais žmonėmis garsiai ir drąsiai kalbame apie patyčių mokykloje žalą.

Klausytojų palaikymo sulaukė ir radijo stoties bendradarbiavimas su neįgaliųjų laisvalaikio centru „Pasikeisk“. „Power Hit Radio“ padėjo neįgaliam jaunimui susirasti naujų bendraminčių.

„Power Hit Radio“ eteryje geros valios klausytojų dėka ne kartą yra rinktos lėšos gyvūnų globos namams bei „žalios“ mąstysenos – atliekų rūšiavimo ir gamtos tausojimo – akcijoms.

„Šiuolaikinė atsakomybė“ (Modern Responsibility)

„Power Hit Radio“ priklauso žiniasklaidos grupei All Media Baltics. Laikomės visų žiniasklaidos priemonėms galiojančių įstatymų ir taisyklių. Tai aprėpia viską – programų turinį, rėmėjų medžiagą ir darbuotojų elgesį. Socialinė atsakomybė yra būdas užtikrinti darnų verslo plėtojimą. Ją sudaro keturios dalys: verslo atsakomybė, transliavimo ir rinkodaros atsakomybė, atsakomybė darbuotojams ir atsakomybė visuomenei.

Lietuviškos muzikos pristatymas

Savo autorinius šokių ar elektroninės muzikos kūrinius siųskite MP3 formatu (ne mažiau kaip 192 Kbps kokybės),  pridėdami informaciją apie kūrinio autorius, autorinę agentūrą, savo trumpą prisistatymą ir, pageidautiną,  dainos "COVERĮ" (jpg) arba savo nuotrauką (JPG).
El. paštas:  [email protected]