+370 5 203 0290

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Power hitai

Eteryje šiokiadieniais nuo 10:00 iki 14:00.

Power hitai

Eteryje šiokiadieniais nuo 10:00 iki 14:00.


Technologijų Naujienos: Microsoft pripažino, kad Windows Phone yra miręs

fotolia 166267520 subscription monthly m

Microsoft pagaliau pripažino, kad Windows Phone yra miręs. Keliuose pranešimuose savo Twitter paskyroje Microsoft darbuotojas Joe Belfiore atskleidė, kad Windows telefonai nesulauks naujos programinės įrangos, naujų funkcijų ar techninių naujovių. Nors Windows Phone fanai tikėjosi, kad Microsoft atnaujins operacinę sistemą su naujomis funkcijomis, tačiau dabar jau tapo aišku, kad nieko naujo iš Windows Phone neišvysime. Įmonė toliau darys tik esamų vartotojų telefonų saugumo atnaujinimus. "Žinoma, mes ir toliau palaikysime senus Windos Phone modelius, tačiau naujų funkcijų kūrimas nesulauks dėmesio." - sakė Joe Belfiore. 

 

fotolia 175261992 subscription monthly m

LeBron James ir Intel nori įtikinti jus, kad savarankiškai važiuojantys automobiliai yra saugūs. Intel sujungė jėgas su Waymo (anksčiau vadintą Google savarankiškų automobilių projektu), kad pagamintų savarankiškai važiuojančius hibridinius mikroautobusus. Intel nesukuria pačių automobilių, bet tai daro jų sukurto dirbtinio intelekto dalys, kurios padaro automobilius savarankiškus. Šįkart pripratinti visuomenę prie tokios naujovės Intel bando su vienu iš garsiausių šių laikų krepšininkų Lebron James. Reklamos filmuke James pasakojama, kad automobilis mato 80 kartų geriau už jį, o filmuko gale kai jis jau pasivažinėja su Intel automobiliu jis nustebęs teigia, kad pasiliks sau šia mašiną dėl jos patogumo ir paprastumo.

 

fotolia 141533866 subscription monthly m

LG tikisi daug uždirbti iš trečio ketvirčio finansinių 2017 metų. LG Electronics paskelbė preliminarius liepos-rugsėjo mėn. duomenis. Korėjos kompanija tikisi, kad pardavimai sudarys apie 13,3 milijardų JAV dolerių, o prognozuojama, kad pajamos sieks maždaug 454,4 mln. JAV dolerių. Šie rezultatai yra preliminarūs, tikimasi, kad oficialūs rezultatai bus paskelbti vėliau šį mėnesį. Lyginant su praeitų metų skaičiais, šie yra kur kas geresni, įmonės pajamos padidėjo 15 %.