1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Kurie iš šių dalykų tave labiausiai verčia perjungti radijo stotį?


Per daug reklamų
Besikartojanti muzika
Per daug kalbantys vedėjai
Nepatinkantis kūrinys
Lietuviška muzika
Neįdomūs studijos svečiai

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų pasaulio naujienos: „Avataro“ gerbėjams – gera žinia!

Pramogų pasaulyje išaušo dar viena diena, pilna pačių keisčiausių naujienų iš įvairiausių kampelių. Keletas jų – čia! 

1. Paaiškėjo, kad jau kurį laiką Heidi Klum yra vėl ištekėjusi moteris. 45-erių buvęs modelis, TV laidų vedėja bei verslininkė slapta susituokė su 29-erių mylimuoju Tomu Kaulitzu, anksčiau populiarios grupės „Tokyo Hotel“ nariu, praėjus vos dviem mėnesiams po sužadėtuvių. Žurnalistai aptiko dokumentus, kurie įrodo, jog pora jau sumainė žiedus. Santuokos liudijimas išduotas Kalifornijoje.

2. Amerikiečių dainininkas Kanye Westas žurnalui „Forbes“ atskleidė, kad ketina užsiimti labdaringa veikla, į kurią įtrauks fantastinio filmo „Žvaigždžių karai“ motyvus. Vyras sumanė pastatyti identiškus džedajaus namus benamiams. Pranešama, kad jau buvo sukviesta architektų ir menininkų grupelė, kurie imsis namų atkūrimo projekto.

3. Kalbama, kad Jamesas Cameronas šiuo metu filmuoja ne vieną ir ne du, bet net tris mokslinės fantastikos „Įsikūnijimas“ (orig. „Avatar“) tęsinius. Ir jau visai netrukus jis pradės darbuotis su ketvirtuoju. Tikėtina, kad filmai startuos Kalėdų dienomis nuo 2020-ųjų iki 2025-ųjų. Todėl naująsias dalis reikės filmuoti vienu metu. Pats režisierius sakė, kad aktoriai turi žinoti, į kur įsipainiojo, todėl laukia sunkus darbas.

4. Jau šiandien Rygoje koncertuos atlikėjas Edas Sheeranas, tačiau ne vienam lietuviui kilo problemų su įsigytais bilietais. Pasirodo, kad į Edo Sheerano koncertą gali patekti tik tie žmonės, kurie patys pirko bilietus. Pvz., jeigu pirkėjas buvo jūsų mama ar draugas, ant bilieto bus jo vardas ir pavardė, todėl į areną jūs nebūsite įleistas. Jeigu gavote dovanų bilietą ir norite pasikeisti pirkėjo vardą, turėsite primokėti 10 eurų.

5. Žmonės gyvenimo džiaugsmo piką pasiekia sulaukę 68-erių. Pasak tyrėjų, tokio amžiaus žmonės savo gyvenimo kokybę ir pilnavertiškumą vertina 9,5 balo iš 10. Vyresnio žmonės jaučiasi laimingi, nes nebeturi jokių atsakomybių – nereikia pirkti namų, auginti vaikų, ar daug ir sunkiai dirbti.

6. Pamirškite kalbas apie mylimiausią vaiką šeimoje – pasirodo, kad vaikai taip pat turi ir mylimiausią tėtį arba mamą. Tyrėjai sako, kad 40 procentų mūsų geriau sutaria su mamomis, o, tuo tarpu, 1 iš 7 vaikų save laiko tėčio vaiko. Vaikai intuityviai yra artimesni mamoms, tačiau su tėčiais suartėja maždaug būdami 13 metų. Penktadalis vyrų sako, kad yra „mamos berniukai“, o 22 procentai moterų, kad yra „tėčio mergaitės“.

7. Dainininkei Taylor Swift 2019-ieji taps įsimintini dėl gerokai papilnėjusios banko sąskaitos. 29-erių Taylor žurnalo „Forbes“ tituluota turtingiausia 2019 m. žvaigžde. Uždirbusi daugiau nei 185 mln. dolerių (neatskaičius mokesčių), T. Swift užkopė į pirmą „Celebrity 100“ sąrašo vietą. Jos pajamos šiemet išaugo 131 procentų. Antroje vietoje Kylie Jenner, o trečioje – Kanye Westas.