1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: DiCaprio instagramą užpuolė rusai

Pasikeitę kelionės planai, nulaužti feisbukai, gerbėjų persekiojimai... Pramogų pasaulyje išaušo dar viena, ne ką mažiau įdomi, diena!

1. Vakar feisbuką drebino Andrius Užkalnis su savo mylimąja Fausta Marija. Jie socialinių tinklų sekėjams pranešė, kad atsisako kelionės į jau antraisiais namais tapusią Ameriką dėl svarbios priežasties. Du šunis – Oregoną ir Arizoną – auginanti pora susidūrė su kalytės sveikatos problemomis – šuniui negalima atlikti sterilizacijos, nes jis neišgyventų narkozės dėl beveik nefunkcionuojančių inkstų. Tam, kad nereikėtų jaudintis dėl gyvūno sveikatos, pora pasirinko artimesnę kelionę ir keliaus į Italiją, kur praleis kelis mėnesius ir bus su savo augintiniais. Toks poros pranešimas kaipmat sulaukė gausybės „patinka“ paspaudimų bei palaikymo žinučių.

2. Praėjusią dieną buvo įsilaužta į atlikėjos Mios feisbuką. Atlikėja šią žinią pranešė savo „Facebook“ paskyroje. Pasirodo, kad kažkas jau praėjusią savaitę iš jos anketos siuntinėjo įvairias šypsenėles, o situacija pasikartojo vakar, kai vienos žinutės sulaukė jos sūnus. Moteris neslėpė baimės, sakė, kad jau kelis kartus keitė paskyros slaptažodį, bet vis tiek nesijaučia saugi. Daugiau rasite ČIA!

3. Eltonas Johnas atšventė ypatingą dieną – atlikėjas paminėjo jau 29-ąsias blaivumo metines. Šia žinia jis pasidalijo savo „Instagram“ paskyroje, kur papasakojo, kaip jautėsi anksčiau. Jis rašė: „Aš buvau sulaužytas vyras, bet įgijau drąsos ištarti tris žodžius „Man reikia pagalbos“. Ačiū žmonėms, kurie lydi mane šioje kelionėje“. Eltonas Johnas ilgą laiką kentė nuo alkoholio ir narkotikų priklausomybės – tai, pasak jo, jam trukdė laisvai bendrauti su žmonėmis.

 

 

4. Aktorius Leonardo DiCaprio sulaukė rusų aktyvistų dėmesio – jie atakavo garsenybės instagramą. Rusai, norėdami išsaugoti Sibire esantį Baikalą, pradėjo komentuoti rusų kalba po DiCaprio nuotraukomis, kad šis atkreiptų dėmesį ir paremtų ežero kampaniją. Rusai DiCaprio išsirinko ne be reikalo – jis pastaraisiais metais paaukojo milijonus eurų aplinkai saugoti.

5. „Playboy“ modelis Jessica Landon visai neseniai papasakojo, ką jai teko iškęsti. Mergina buvo kylanti Holivudo žvaigždė, kai sulaukė pasiūlymo prisijungti prie „Playboy“ kolektyvo. O tada ir prasidėjo... Psichologines problemas ji malšino alkoholiu, bet slapta. Ji 24 valandas per parą gerdavo degtinę, tapo bename, nes keliavo iš vienų draugų namų į kitus. Galiausiai mergina kritinės būklės pateko į ligoninę, kur ją ištraukė iš mirties gniaužtų. Dabar Jessica padeda žmonėms išbristi iš alkoholio liūno.

6. Žaidimai kompiuteriu, pasirodo, gali sukrauti milžiniškus turtus. Amerikietis Kyle‘as Giersfordas pirmąkart vaizdo žaidimų konsolės pultelį paėmė ankstyvoje vaikystėje, o dabar, būdamas 16 metų, iš 40 mln. žaidėjų tapo pasaulio čempionu ir laimėjo įspūdingą piniginį prizą. Vaikinas „Fortnite“ žaidimo varžybose nukovė konkurentus ir susižėrė 3 mln. dolerių vertės prizą. Niujorke susikovė 100 geriausių žaidėjų, bet nei vienas jų tuščiomis neišvažiavo – net ir pralaimėjusių kišenes papildė 50 tūkst. dolerių prizai.