1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: vietnamietis nulaužė Stonkaus feisbuką

Nuo meilės iki neapykantos – vienas žingsnis. Pramogų pasaulyje skyrybos, meilė, sužadėtuvės ir dar daug kitų intrigų! Apie visas jas gali išgirsti kas rytą laidoje „Šok į kelnes“, 7-10 valandą!

1. Indrė ir Jogaila Morkūnai vis dar mina teismų slenksčius. Aiškėja ir daugiau šių skyrybų detalių – vienas iš sutuoktinių pradėjo ginčą dėl šeimos turto. Tiesa, kol kas nėra žinoma, kuris – Indrė ar Jogaila – siekia apriboti kito teises į bendrą šeimos turtą. Žinoma tik tai, kad prašymą skirtis pateikė Indrė Kavaliauskaitė, šį rytą Vilniaus miesto apygardos teismas turėtų spręsti šį bei klausimą dėl vaikų gerovės.

2. Vakar buvo nulaužtas komiko Manto Stonkaus profilis feisbuke. Programišiai pasisavino ir pakeitė asmeninius jo duomenis – vardą, pavardę, nuotrauką, profilio informaciją. Pusdienį vyrą surasti jo vardu buvo neįmanoma, nes 150 tūkst. sekėjų turintis Mantas staiga tapo vietnamiečiu Phan Hieu Trungu. Visgi vyras vėliau atgavo savo anketą, bet tikino, kad kreipsis į IT specialistus, kad apsaugotų savo duomenų saugumą. Daugiau rasite ČIA!

3. Vakar popietę žiniasklaidoje pasirodė žinia, kad galimai slapta susituokė buvusi Juozo Liesiaus žmona Eglė Skrolytė. Moteris santuoką su mylimuoju turėjo įteisinti 14:30 val., Vilniaus santuokų rūmuose, tačiau sutartoje vietoje ir sutartu laiku nepasirodė. Metrikacijos darbuotojai prasitarė, kad pora pasirinko išvažiuojamąją ceremoniją.

4. Artėjant festivaliui „Granatos“ išaiškėjo netikrų bilietų pardavinėjimo skandalas. Sukčiai sugalvoję sistemą, kurioje kalčiausiomis lieka nieko neįtariančios merginos. Feisbuke vienoje grupėje mergina rado 3 kartus pigesnius bilietus, todėl nusprendė juos nusipirkti iš žmogaus, tačiau tik kiek vėliau suprato, kad daug dalykų nesutampa – pinigus ji pervedė kitam asmeniui nei susirašinėjo, bilietus atsiuntė dar iš kito pašto. Mergina pradėjo ieškoti, kur pradingo jos pinigai, ir paaiškėjo, kad pinigai nukeliauja į niekuo dėtų merginų sąskaitas, kurios vėliau tuos pinigus išgrynina ir persiunčia paštomatu. O merginos tvirtino, kad rado darbo skelbimą, kuriame siūlomas uždarbis už pinigų perlaidas ir išgryninimą.

5. Dvynukės Mary-Kate ir Ashley Olsen tikrai gerai žinomos aktorės, tačiau jų šešėlyje ilgą laiką buvusi sesuo Elizabeth taip pat skinasi kelią į šlovę. Sėkmingai filme „Keršytojai. Pabaiga“ pasirodžiusi aktorė taip pat pranešė ir netikėtą žinią – ji susižadėjo su mylimuoju muzikantu Robbiu Arnettu ir planuoja vestuves.