1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: atskleidė į Lietuvą atvykstančių žvaigždžių įnorius

Pramogų pasaulyje penktadienis, bet tai nereiškia, kad nieko įdomaus nevyksta!

1. Madų šou „Victoria‘s Secret“ gerbėjai sulaukė nemalonių žinių – šiemet didžiojo šou nesulauksime. Lapkričio-gruodžio mėnesiais vykstantis šou, kuriame pristatomos apatinių kolekcijos, kasmet sulaukdavo įspūdingo dėmesio – jame grodavo ir pasirodydavo taip pat ryškiausios muzikos žvaigždės. Visgi Prekės ženklo generalinis direktorius tvirtino, kad toks šou nebėra tinkamas televizijai, o mada yra permainų verslas, todėl reikia ieškoti kažko naujo. O, manoma, tam įtakos turėjo ir tai, jog madų šou vaikomas skandalų dėl to, jog nepriima plius dydžio modelių ir translyčių.

2. Lady Gaga dar ne taip seniai nutraukė sužadėtuves su buvusiu mylimuoju ir buvo poruojama ne su vienu garsiu vyru, tačiau jau užsienio žiniasklaida tvirtinta, kad atlikėjos širdis – užimta. Jos mylimuoju tapo muzikos srityje dirbantis Danas Hortonas, kurio nuotraukų socialinėje erdvėje rasti beveik neįmanoma, tačiau paparaciams pavyko užfiksuoti juos besibučiuojančius.

3. „Tomorrowland“ festivalyje pirmąkart pasirodęs lietuvis didžėjus Dynoro sukėlė diskusijas. Trumpą Lietuvos himno atkarpą sugrojęs vaikinas pakvietė visus paploti jo gimtajai šaliai, išsitraukė trispalvę ir 10 sekundžių leido remiksuotą versiją. Visgi dalis internautų manė, kad tokiu pasirodymu atlikėjas galėjo pažeisti Lietuvos konstituciją. Tačiau policija patvirtino, kad niekas nebuvo pažeista, nes nebuvo jokio neigiamo konteksto.

4. Festivalio „Granatos“ organizatoriai atskleidė, kokių įnorių turi į Lietuvą atvykstančios pasaulinio lygio muzikos žvaigždės. Bene paprasčiausius reikalavimus kelia atlikėja Tove Lo – ji paprašė apsigyventi Vilniaus centre, kad galėtų pasivaikščioti po senamiestį ir valgyti organišką bei šviežią maistą. Merginų numylėtinis Jamesas Arthuras – veganas, todėl jis prašė persirengimo kambaryje rasti jau pagamintų patiekalų, 3 poras juodų kojinių ir pagamintus futbolo marškinėlius su numeriu 23. Didžėjus Robin Schulz prašė ilsėtis ne mažesniuose kaip 100 kv. m. dydžio prezidentiniuose apartamentuose bei persirengimo kambaryje turėti trintuvą ir gausybę vaisių, kad galėtų pasigaminti vaisių smūčių.