1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: Aršauską palieka naujoji žmona

Pramogų pasaulyje savaitė prasideda taip, kaip ir pridera – su gražiomis vestuvėmis, su trankiomis skyrybomis.

1. Šį rytą pasirodė žinia, kad skiriasi kriptomilijonierius Paulius Aršauskas su savo naująja žmona Egle Malinauskaite. Pora susituokė vos po pusės metų draugystės, sausio mėnesį, tačiau jo sutuoktinė jau kreipėsi į teismą ir reikalauja skyrybų. Tvirtinama, kad skyrybų reikalaujama po to, kai Aršauskas pradėjo naudoti smurtą prieš savo sutuoktinę. Daugiau ČIA!

2. Atlikėjas Stano savaitgalį savo feisbuke pasidalijo įžvalgomis apie lietuviškai dubliuotą filmą „Liūtas karalius“. Stano piktinosi, kad lietuviško vertimo kokybe ir sprendimu išversti Eltono Johno dainas lietuviškai. Jis rašė, kad tai yra nepagarba vaikams ir pridūrė: „Čia tokia pat nesąmonė kaip filme „Bohemian Rhapsody" lietuviškai perdainuoti visus „Queen“ gabalus“.

3. Susituokė modelis Cara Delevingne su savo mylimąja, serialo „Gražiosios melagės“ aktore Ashley Benson. Merginos savo santuoką įteisino Las Vegase, jų vestuvių tema buvo „Elvis Preslis“. Merginos kartu praleido vos metus, todėl daugeliui jų noras tuoktis buvo labai netikėtas. Visgi šaltiniai tvirtino, kad jos per vestuves buvo kaip niekad laimingos.

4. Vokiečių supermodelis Heidi Klum ir rokeris, grupės „Tokio Hotel“ gitaristas Tomas Kaulitzas savaitgalį antrąkart sumainė aukso žiedus. Pirmą kartą slapta jie susituokė dar vasarį. Tačiau šeštadienį pora vestuves atšoko antrąsyk, šįkart – Italijai priklausančioje Kaprio saloje. Ceremonija, kurios metu mylimieji buvo apsupti draugų ir šeimos narių, buvo išties stulbinanti. Viskas vyko jachtoje, jaunoji buvo pasipuošusi pūsta balta suknele, o jos mylimasis – baltu kostiumu.

5. Lytiniu smurtu kaltinamas aktorius Kevinas Spacey pasirodė viešumoje po dviejų metų. Savaitgalį jis buvo užfiksuotas Romoje, kur žiūrovų akivaizdoje skaitė eilėraštį. Los Andžele ir Londone K. Spacey atžvilgiu vyksta dar du tyrimai, kur jis kaltinamas lytiniu smurtu prieš moteris.

6. Rašytojas ir aktorius Marius Povilas Elijas Martynenko savaitgalį savo feisbuke pasidalijo pagalbos šauksmu – jaunas vyras tvirtino, kad nuo vaikystės serga cukriniu diabetu, tačiau jam reikalinga nauja pompa, kuri kainuoja kelis tūkstančius. Šiuo metu jo žmona laukiasi pirmagimio, todėl jaunas vaikinas prašė, kad žmonės jį paremtų ar bent pasidalintų šia žinia. Jo vaizdo įrašas jau buvo peržiūrėtas daugiau nei 100 tūkst. kartų.