1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: Renne Zellweger prisipažino, kur yra dirbusi

Antradienis išaušo, o su juo pasipylė ir pramogų pasaulio naujienos! Jei praleidai ryto laidą „Šok į kelnes“, visos karščiausios naujienos jau čia!

1. Aktorius bei rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko dar savaitgalį dalijosi pagalbos šauksmu, sakydamas, kad jam reikalinga nauja pompa, palengvinsianti kovą su cukriniu diabetu. Vakar vakare jis pasidžiaugė, kad reikalinga pinigų suma jau buvo surinkta, padėkojo visiems, kurie prisidėjo prie to, ir sakė, kad jau įsigijo naują pompą ir stebės, ar ją priims organizmas.

2. Nina Taylor yra supermodelis, tačiau priešingai nei Naomi Campbell ar Kate Moss, niekas nežino, kaip ji atrodo. Garsi moteris nuolatos puošia žurnalų viršelius, tačiau ne savo veidu, o savo rankomis. Būtent jos plaštakos dažnai puošia kitų modelių veidus. Taip besifilmuodama reklamose ji uždirbo virš 2 mln. eurų. Nina yra dirbusi su tokiais žinomais prekių ženklais, kaip „Chanel“, „Tom Ford“, „Fendi“ ir kt., o taip pat ne kartą pozavo lyg Heidi Klum, Jennifer Lawrence, Scarlett Johanson ir net pačios K. Moss rankų modelis.

3. Retas, kuris žino, kad aktorė Renne Zellweger dirbo striptizo klube studijų metu. Žvaigždė paatvirtavo, jog dirbo tik dėl to, jog norėjo save išlaikyti jau studijų metais, todėl dėl savo praeities nė kiek nesigaili. Visgi mergina dirbo padavėja, ne šokėja, ir tvirtino, kad visuomet būdavo apsirengusi, nes jos vertybės ir įsitikinimai jai to neleistų.

4. Jesicca Simpson ir Pink nusprendė savo dukroms nudažyti plaukus, tačiau tokios reakcijos, kurios jos sulaukė, garsios moterys nesitikėjo. Pirmiausiai žmonės užsipuolė Jesicca Simpson dėl to, jog neva jos dukra yra per maža plaukų dažymui, o kaip atsaką į tai Pink nudažė dukrai plaukus mėlyna spalva. Visgi moterys tvirtino, kad tik susilaukus vaikų suprantama, kaip galima elgtis ir kaip ne, todėl nereikėtų aiškinti kitoms mamoms. 

5. Princas Charlesas sulaukė ypatingo pasiūlymo – jam siūlomas vaidmuo naujausiame Džeimso Bondo filme, paskelbė „The Sun“. Jei sutiks, Velso princas taps antruoju karališkosios šeimos nariu, kuris pasirodys šalia garsiojo slaptojo agento. Prieš tai filmavosi jau karalienė Elžbieta II-oji. Jei pasiūlymo princas atsisakys, tvirtinama, kad bus prašoma princo Williamo arba Harrio pagalbos.

6. „Victoria’s Secret“ kampanijoje netrukus pasirodys naujas veidas – brazilų modelis Valentina Sampaio. Šis įvykis ypatingas tuo, kad Valentina tapo pirmuoju translyčiu modeliu, atstovaujančiu „Victoria‘s Secret“. 22-ejų Valentina anksčiau buvo vaikinu, tačiau suprato, kad geriau jausis moters kūne, todėl pradėjo save kelionę į moteriškumą.