1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: rado pačius agresyviausius vairuotojus – ar tu tarp jų?

Pramogų pasaulio naujienos jau čia! Sužinok, kas naujo įvyko šią dieną.

1. Buvusi Michaelo Jacksono žmona Lisa Marie Presley nusprendė iškloti visą tiesą apie savo buvusį vyrą bei tėvą Elvį Presley, todėl pasiruošė išleisti knygą. Šaltinių teigimu, ši knyga bus labai skandalinga ir su gausybe pikantiškų detalių, o teisės ją išleisti jau parduotos už beveik 4 mln. dolerių. Jos knyga yra vienas iš kelių daug dėmesio sulaukusių projektų apie Elvį – kitais metais bus pradėtas filmuoti biografinis filmas apie rokenrolo karalių.

2. Socialiniuose tinkluose gyvūnai sulaukia tiek pat, o kartais net daugiau dėmesio, nei žmonės. Užburiančios smaragdinės akys dviem rusų melsvosioms katėms padėjo sutraukti virš 124 tūkst. sekėjų Instagrame. Internautai sako, kad juos žavi šilkinis sidabro spalvos kailis, smaragdinės akys bei keista kačių šypsena. O kačių sekėjų skaičius didėja su kiekviena akimirka.

3. Keistų istorijų, susijusių su žymaus viešbučio Holivude „Chateau Marmont“ svečiais, netrūksta. Visai neseniai buvo papasakota, kas nutiko garsiajame viešbutyje. Kadaise grupės „The Door’s“ lyderis Jimmas Morrisonas bandė nušokti nuo šio viešbučio stogo, o grupės „Led Zeppelin“ vyrukai smagiai lakstė motociklais po jo vestibiulį. Būtent „Chateau Marmont“ apartamentuose aktoriaus Johnny Deppo žmona Amber Heard jį išdavė su garsiu modeliu Cara Delevingne. Norint apsistoti šiame viešbutyje, dairytis kambario derėtų pradėti bent prieš porą mėnesių, naktis garsenybių pamėgtuose apartamentuose kainuos nuo 500 iki 1000 dolerių.

4. Tyrėjai sako, kad vieno tam tikros spalvos automobilio vairuotojai yra patys agresyviausi kelyje. Tai – mėlyni BMW!

Pykčio pikas kelyje pasiekiamas maždaug 17:45 val. ir ryte, apie 8:45 val. Vyrai sako, kad kantrybę praranda vidutiniškai 7 kartus per mėnesį, o moterys – vos 3. Dažniausiai pyktis išreiškiamas šaukiant ir rodant nepadorius gestus. Daugiausiai streso kelia pirmadieniai ir penktadieniai – tiek keliaujant į darbą, tiek iš jo.

VAIRUOTOJAI:

1. BMW

2. Land Rover

3. Audi

4. Subaru

5. Opel

SPALVOS:

1. Mėlyna

2. Juoda

3. Sidabrinė

4. Žalia

5. Raudona

5. Porelė iš Naujosios Zelandijos nusprendė savo naujagimiui duoti vardą Sex Fruit (liet. sekso vaisius). Aišku, valdžios atstovai tokio vardo kūdikiui suteikti neleido ir jį užbanino. Tiesa, tai ne pirmas kartas, jau anksčiau tėvams buvo uždrausta savo vaiką pavadinti Talula Does the Hula From Hawaii ir Yeah Detroit. Pasaulyje taip pat buvo ne vienas atvejis, kai teko uždrausti vardą vaikui, tarp jų pateko Facebook, Anus, III.