1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: Jazzu tapo sukčių auka

Ryto laidoje „Šok į kelnes“ kas rytą pateikiamos pačios karščiausios pramogų pasaulio Lietuvoje ir užsienyje naujienos. Jei praleidai, bėk skaityti!

1. 48-erių Claudia Schiffer ir 51-erių Stephanie Seymour savo neblėstantį grožį pademonstravo nusifotografuodamos nuogos. Garsios moterys papuošė Italijos rugpjūčio mėnesio „Vogue“ žurnalo viršelį, tačiau savo intymias vietas prisidengė tam tikrais daiktais. Pavyzdžiui, vienoje nuotraukoje Schiffer nuogą kūną prisidengia rankine ir aukštakulniais, o Seymour pozavo prisidengusi vos karoliais ir juodu diržu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SHE IS BACK ✨ CLAUDIA BY CLAUDIA @claudiaschiffer back on our cover after 25 years! in @ysl photographed by @collierschorrstudio styled by @vanessareidofficial! Check out our August Issue on Newsstands August 6th! “The concept was to take the framework of some of Helmut Newton’s most seminal studio shoots, especially the “auto-portraits”. Theoretically, the women in these photographs by Newton were “making” their own portraits in that very brief moment that they are looking at themselves in mirrors and releasing the camera’s shutter with a cable release. The idea for my story evolved into me stepping into the shoes of Helmut Newton and being shown in the mirrors’ reflections, photographing Claudia and Stephanie.”(...) “When you are photographing women such as Stephanie and Claudia, who are literally like the walking lexicons of fashion gesture in photography, there are things they will and will not do. There’s not one thing that you see in these photographs that Claudia didn’t want to do – if she didn’t want to do it, she changed it.” #CollierSchorr See more via link in bio. Full credits: #ClaudiaSchiffer @dmanagementgroup Editor in chief @efarneti Creative director @ferdinandoverderi Casting directors @pg_dmcasting @samuel_ellis @ DM Fashion Studio Interview @pimcharlottecotton Make-up @hiromi_ueda @artandcommerce Hair @garygillhair @streetersagency Manicure @louimarie_nails @jaqmanagement Set design @tomotattle @streetersagency Executive producer @sylviafarago

A post shared by Vogue Italia (@vogueitalia) on

2. Teniso žvaigždė Serena Williams kaip ir kasmet nenugalima. Ir ne tik teniso aikštelėje. Įtakingasis verslo žurnalas „Forbes“ praneša, kad moteris šiemet yra daugiausia uždirbanti sportininkė pasaulyje. Jau ketvirtus metus iš eilės Serena laikosi pirmoje vietoje ir panašu, kad po sėkmingų mačų, nė neketina iš jos pasitraukti. Šįmet moters kišenę papildė solidi suma – 29,2 mln. dolerių. Iš jų vos 4,2 mln. dolerių atkeliavo iš laimėjimų varžybose, kitos pajamos – iš reklamos ir rėmėjų. Antroje vietoj liko tenisininkė Naomi Osaka, o trečioje – taip pat tenisininkė – Angelique Kerber.

3. Modelis Bella Hadid ir atlikėjas „The Weeknd“ antrąkart pasuko skirtingais keliais, tačiau savo santykiuose jie taško dar nededa. 2015-aisiais prasidėjęs romanas buvo lyg amerikietiški kalneliai – jie viešai pykosi, taikėsi, skyrėsi ir vėl rodė savo meilę. Visgi, panašu, kad santykius dviem garsiems žmonėms puoselėti sunkiai sekasi. Artimi poros šaltiniai praneša, kad Bella užsimanė pabūti atskirai.

4. Atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu jau ilgą laiką išlieka aferistų taikiniu. Internete plinta reklamos, kur prisidengiant jos vardu netaisyklinga lietuvių kalba reklamuojami įvairūs preparatai, siūloma apsilankyti tam tikruose puslapiuose. Pateikiamas esą dėl kūno linijų ašarojančios Jazzu interviu fragmentas ir siūloma spausti ant nuorodos. Jazzu vadyba sakė, kad taip šios situacijos nepaliks ir jau kreipėsi į teisininkus.

5. Iš aktorystės 2014-aisiais pasitraukusi aktorė Cameron Diaz sako, kad dėl šio savo gyvenimo sprendimo nė kiek nesigaili. Aktorė interviu žurnalo „InStyle“ metu papasakojo, kad vos 22-ejų žvaigžde tapusi ji daugiau nei pusę gyvenimo buvo viešas asmuo, visiškai neturėjo asmeninio gyvenimo, todėl dabar džiaugiasi tuo, ko anksčiau neturėjo ir gali skirti daugiau laiko vyrui Benji Maddenui.

6. Australų dainininkei ir aktorei, filmo „Briliantinas“ žvaigždei Oliviai Newton-John (70) prieš dvejus metus buvo diagnozuotas vėžys. Norėdama išgyti, moteris pradėjo vartoti medicininę marihuaną, o šiuo metu aukcione ketina parduoti legendinio filmo „Briliantinas“ odinį švarkelį ir aptemptas kelnes. Surinktas lėšas už drabužius aktorė skirs tolimesniems medicininės marihuanos tyrinėjimams.