1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Kurie iš šių dalykų tave labiausiai verčia perjungti radijo stotį?


Per daug reklamų
Besikartojanti muzika
Per daug kalbantys vedėjai
Nepatinkantis kūrinys
Lietuviška muzika
Neįdomūs studijos svečiai

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: jai „Tinder“ neįtiko nė vienas – appsas pranešė liūdną žinią

Pramogų pasaulyje išaušo antradienis, o kartu su juo ir metas naujienoms! Jei praleidai ryto laidos "Šok į kelnes" Elenos paruoštas "What's New?" žinias, sužinosi jas čia:

1. Boksininkas Evaldas Petrauskas su žmona Goda ir vaikais įsiamžino jausmingoje ir itin intymioje fotosesijoje, kuri kaipmat sulaukė tiek žiniasklaidos, tiek internautų dėmesio. Pats boksininkas tvirtino, kad su žmona buvo labai atsipalaidavę ir „beveik nepozavo“, tačiau ne vienam internautui poros nuotraukos pasirodė kiek per vulgarios socialiniams tinklams. Moteris pozavo užsilipusi ir apsižergusi savo vyrą, apnuoginusi kojas, o būtent tai ir užstrigo jiems. Visas romantiškas nuotraukas rasite paspaudę ČIA!

2. Lady Gaga šiais metais sulaukė ypatingo dėmesio, o taip pat ir jos kūryba – visgi visai neseniai buvo mesti kaltinimai, kad ji 2012-aisiais pavogė „SoundCloud“ platformoje pasidalinta daina, kuri neva tai skambėjo kaip „Shallow“. Vienas vyras Lady Gagai grasina su milijardine bauda ir kaltina tuo, kad ji dainą pavogė iš jo 7-metės dukros. Steve’as Ronsenas teigia, kad minėta daina „Almost“ buvo perklausyta 300 kartų.

3. Sužadėtuvės ne vienam vyrui tampa galvos skausmu, nes reikia išrinkti tokį žiedą, kuris patiks mylimajai ir bus gero dydžio. Visgi vienas vaikinas sugalvojo gudrybę, kuri sudrebino internetą. Modelis Dennisas Brownas II-asis savo mylimajai norėjo surengti tobulą šventę – šia proga pasamdė net renginių planuotoją. Visgi didžiausia staigmena tapo tai, jog vaikinas, priklaupęs ant vieno kelio, savo mylimajai įteikė ne vieną žiedą, o šešis. Kad ši galėtų išsirinkti vieną, kuris jai labiausiai bus prie širdies.

4. Atlikėjo George‘o Michaelo artimieji už 3 mln. 600 tūkst. eurų pardavė jo namus, kuriuose garsus atlikėjas ir mirė prieš kelerius metus. Kol kas žinoma, kad namą nusipirko pora. Prašoma, kad atlikėjo gerbėjai leistų jiems ramiai gyventi ir prie namų durų nepalikinėtų dovanų bei suteikti naujiems šeimininkams privatumo.

5. Vaikų gimtadieniai dažnai tampa galvos skausmu tėvams, tačiau vienos amerikietės mamos organizuotas gimtadienis sūnui atėmė žadą ne vienam tėvui. Visų pirma, ji visiems vaikams išdalino kvietimus, kuriuose buvo parašyta, jog kiekvienas vaikas privalės susimokėti po 70 eurų. Taip pat buvo paprašyta, kad jie dovanotų „Amazon“ internetinės parduotuvės čekius.

6. 46-erių Andi Lewis ieško santykių, todėl, kaip ir daugelis, naudojasi programėle „Tinder“. Tiesa, moteris niekaip nerado nei vieno tinkamo vaikino, todėl, kai paspaudė mygtuką „kitas“, „Tinder“ jai pranešė netikėtą žinią – nebeliko jokių kandidatų. Ši žinia moterį sunervino, nes ji jau ilgus metus neranda to vieno vienintelio, todėl dabar ji pastiprino programėlių pajėgas ir mylimojo bando ieškoti ne vienu, o trimis appsais.