1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: norėjo Jaguaro, gavo BMW – pamatyk, kaip jį nuskandino

Kas nulaužė svetimas paskyras, kas paskandino automobilį, o kas vos per plauką liko gyvas... Viską galėjai sužinoti ryto laidos „Šok į kelnes“ metu, Elena visą naktį nemiegojo ir tau ruošė naujienas! Jei nespėjai, karščiausias žinias iš pramogų pasaulio rasi ČIA!

1. Prieš metus Godai Alijevai patyrus interneto įsilaužėlių ataką, kai ji negalėjo naudotis socialiniais tinklais bei elektroniniu paštu, žinoma moteris ėmėsi veiksmų. Dainininkė kreipėsi į pareigūnus, o dabar paaiškėjo, kad į jos asmeninę paskyrą įsilaužė ne bet kas, o jos buvęs sutuoktinis Rolandas Alijevas. Už tai jam gresia net laisvės atėmimas iki trejų metų.

2. Dar vienas seksualinio priekabiavimo skandalas drebina muzikos pasaulį. Šį kartą jo epicentre – 78-erių ispanų dainininkas Placido Domingo. Net devynios moteris teigia esančios nukentėjusios nuo muzikos žvaigždės. Moterys tvirtina, kad vyras bandė jas per prievartą pabučiuoti, o vienai net kišo ranką po sijonu. Jos tikros, kad būtent dėl to, jog nesutiko būti išnaudojamos, jos negaudavo vaidmenų.

3. Indijos gyventojas, supykęs, kad per gimtadienį dovanų gavo automobilį BMW, o ne išsvajotą „Jaguar“, įstūmė dovaną į upę. Socialiniuose tinkluose plintančiame įraše matyti, kaip baltas BMW markės automobilis plūduriuoja drumzlinoje upėje Indijoje. Teigiama, kad automobilį buvo bandoma gelbėti, bet nesėkmingai. Skelbiama, esą Indijoje toks BMW kainuoja apie 3,5 mln. Indijos rupijų, o tai atitinka 43,5 tūkst. eurų.

4. Grupės „Biplan“ narys Olegas Aleksejevas pateko į avariją ir šį įvykį pranešė savo „Facebook“ paskyroje. Vyras atskleidė, kad jo, važiuojančio motociklu, nepastebėjo iš šalutinio kelio išvažiuojančio automobilio vairuotojas. Bandęs, bet nespėjęs laiku sustabdyti, Olegas vertėsi per automobilio kapotą ir atsidūrė ant žolės. Visgi istorija pasibaigė laimingai, Olegas rašė: „Aš kaip iš naujo gimęs, tik užpakalį skauda, moco gaila ir šalmas pabrozdintas. Ir į repeticiją pavėlavau“.

5. Dar vienos skyrybos Lietuvos garsenybių padangėje – skiriasi politikė, poetė 73-ejų Dalia Teišerskytė ir buvęs krepšininkas Anatolijus Čupkovas. Tiesa, kol kas nėra aišku, kodėl pora pasuko skirtingais keliais, bet tai jau antrosios skyrybos politikei. Poros skyrybų dokumentai jau pasiekė teismą.

6. Vestuvės vienoje amerikiečių šeimoje turi ypatingą tradiciją – visos šeimos nuotakos puošiasi nuo Viktorijos laikų, 1895-ųjų, likusia suknele. Suknelė keliavo iš kartos į kartą, iš namų į namus. Pagal tradiciją, ją pas save spintoje laikydavo paskutinį kartą suknelę vilkėjusios moters mama. Būtent ja paskutinį kartą pasipuošusi nuotaka buvo 91-aisiaisi, po to laiko jos niekas nesivilko, nes norėjo modernesnių, tačiau Abby Kingston nusprendė surasti suknelę ir ją restauruoti. Tam jai prireikė 200 valandų, tačiau rezultatas atpirko bet kokį darbą.