1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: seksualus vaizdo įrašas sulaukė pasipiktinimo

Išauso dar vienas pirmadienio rytas, o kartu su juo... Ir karščiausios naujienos iš pramogų pasaulio! 

1. Aktorius Johnny Deppas naujame interviu su „The New York Times“ žurnalu atskleidė daugeliui nežinotą tiesą – pasirodo, kad Nicolas Cage’as buvo tas žmogus, kuris paskatino jį pradėti aktoriaus karjerą. Ankstyvaisiais 1980-aisiais „Karibų piratų“ žvaigždė gyveno mažame bute ir svajojo tapti muzikantu, tačiau Nicolas Cage’as J. Deppą nukreipė pas savo agentę, jis nuėjo į pirmą perklausą ir iškart gavo vaidmenį.

2. Žvaigždės dažnai savo būstams išleidžia milijonus, tačiau ne ką rečiau ir juos keičia. Kultinio filmo „Bado žaidynės“ žvaigždė Joshas Hutchersonas parduoda savo modernų namą Los Andžele. Medžių apsuptyje esančią rezidenciją buvo įsigijusi ne viena žymi žvaigždė, o dabar ji parduodama už 3,14 mln. eurų. Aktorius namą įsigijo būdamas vos 19-os, o rezidencija anksčiau priklausė ne vienai garsenybei, įskaitant ir laidų vedėją Ellen DeGeneres.

3. Britney Spears užsitraukė internautų nepasitenkinimą – moteris savo instagrame pasidalijo kadru, kuriame aukštakulnis batelis iš gyvatės odos. Britney rašė: „Prieš ketverius metus aš nusipirkau savo pirmąją gyvatės odos „Christian Louboutin“ porą, kuri kainavo 6 tūkst. dolerių (5,4 tūkst. eurų)... P.S. Aš niekada jų nemūvėjau“. Visgi žmonės ją išpeikė dėl to, jog perka iš gyvūnų pagamintus produktus ir prisideda prie jų išnaudojimo.

4. Sakoma, kad kur yra du – trečias nereikalingas. Tačiau viena mergina yra įsitikinus, kad draugauti su dviem žmonėmis yra tikra palaima. Amerikietė pasakoja, kad šiuo metu draugauja su vaikinu. Ne gana to, ji taip pat draugauja ir su mergina. Jai ne tik, kad neužtenka turėti tik vieną antrą pusę, tačiau ji ir gyvena kartu su jais. Dabar jų santykiai išaugo į rimtą draugystę, jie ne tik miega kartu, bet ir rodosi viešumoje. Trise eina apsipirkinėti, į kiną, restoranus. Viešai demonstruoja aistrą, bučiuojasi. Vaikščiodami po prekybos centrą jie eina susikabinę rankomis. Tokia netradicinė pora susilaukia ir kandžių replikų viešojoje erdvėje bei piktų žvilgsnių. Daugiau rasite tv3.lt publikacijoje!

5. 52-ejų milijonierius pleibojus Gianlucca Vacchi iš Italijos susilaukė visuomenės pykčio už modelių užpakaliukų plekšnojimą privačioje jachtoje. Milijonierius pleibojus buvo nufilmuotas savo privačioje jachtoje, kur ant denio šoko su keturiomis merginomis, kiek vėliau jas pradėjo liesti. Šis akiplėšiškas vaizdo įrašas, peržiūrėtas daugiau nei 4 mln. kartų, patiko toli gražu ne visiems. Internautai pyko, kad instagrame 13 mln. sekėjų turintis vyras sau leidžia per daug ir priekabiauja prie jaunų merginų.