1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Kurie iš šių dalykų tave labiausiai verčia perjungti radijo stotį?


Per daug reklamų
Besikartojanti muzika
Per daug kalbantys vedėjai
Nepatinkantis kūrinys
Lietuviška muzika
Neįdomūs studijos svečiai

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: sparčiai plinta pelytės liga

Pramogų pasaulyje jau antradienis, o su antradieniu ir dar vienas šūsnis pramogų pasaulio naujienų!

1. Holivudo žvaigždė Dwayne’as Johnsonas-Uola pasidavė meilei ir po 15 metų, praleistų kartu, vedė savo išrinktąją. 47 metų aktorius vedė mylimąją Lauren savo gimtuosiuose Havajuose. Šia džiugia žinia aktorius pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje. Daugeliui aktoriaus gerbėjų ši žinia tapo pačia tikriausia staigmena. Pora jau anksčiau norėjo tuoktis, bet tam sutrukdė mylimosios nėštumas, todėl šventę jie nukėlė.

2. Pirėjo „Olympiakos“ klubo strategas – 60-metis Davidas Blattas – parašė atvirą laišką, kur paskelbė liūdną naujieną – jam diagnozuota pirminė progresuojanti išsėtinė sklerozė. Ši sunki, beveik nepagydoma liga D. Blattui buvo nustatyta jau praėjusį sezoną, tačiau viešai apie tai treneris, kurio asistentu dirba Kęstutis Kemzūra, prabilo tik dabar. D. Blattas atskleidė, kad jis kenčia dėl nuovargio ir problemų su kojomis – pusiausvyros išlaikymas ir jėgos trūkumas yra bene pačios rimčiausios krepšinio trenerio problemos.

3. Aliaskos vakarinėje pakrantėje vienas vyras rado prieš 50 metų Rusijos karinio laivyno kapitono parašytą laišką butelyje. Tyleris Ivanoffas rado ranka parašytą laišką rusų kalba, kai anksčiau šį mėnesį rinko malkas. Amerikietis pasidalijo savo radiniu socialiniame tinkle „Facebook“, kur laišką išvertė rusakalbiai. Paaiškėjo, kad tai – Šaltojo karo laikais vieno rusų jūrininko parašytas pasisveikinimas. 1969 metų birželio 20 diena datuotame laiške jį radusio žmogaus prašoma atsakyti nurodytu adresu.

4. Šiuolaikinės technologijos gerokai palengvino žmogaus būtį. Šiandien jau sunku būtų įsivaizduoti gyvenimą be kompiuterio, bet kasdienis darbas prie kompiuterio tikrai nestiprina mūsų sveikatos. Jis kenkia ne tik akims, bet ir rankoms, pirštams. Medikai sako, kad sparčiai plinta pelės liga – žmonių rankos nėra pritaikytos 8 valandas dirbti su pelyte, todėl taip atsiranda pavojus rankos raumenims ir sausgyslėms. Vienintelė išeitis to išvengti – daryti pertraukas rankoms kas 20 minučių.

5. Tyrėjai išaiškino, kad didžioji dalis apklaustųjų savo apatinius keičia kiek rečiau nei reikėtų. Pasak jų, 45 procentai apklaustųjų apatinių nekeičia kasdien, o 13 procentų žmonių su jais išvaikšto net savaitę. Moterys šioje apklausoje yra kur kas pavyzdingesnės – vyrai du su puse karto rečiau keičia savo apatines kelnaites.

6. Ne vienas vyras gėdijasi to, kad plinka, todėl mokslininkai sako, kad tam sustabdyti yra išeitis, tai – korėjietiškas kopūstas. Pasak jų, kimchi kopūstas yra naudingas ne tik virškinimui, bet taip pat ir gali padidinti plaukų apimtį ar užkirsti kelią plikimui. Tyrime dalyvavo 23 vyrai, kurie turėjo du kartus per dieną išgerti kimchi kopūsto sulčių – pusryčiams ir prieš miegą. Po vieno mėnesio paaiškėjo, kad plaukų žymiai padaugėjo.

7. „Hario Poterio“ filmuose Hermioną įkūnijusi Emma Watson ir Drako vaidmenį atlikęs Tomas Feltonas filmavimo aikštelėje kartu užaugo. Tačiau sklinda kalbos, kad tarp aktorių mezgasi šis tas daugiau nei paprasta draugystė. Po to, kai „Hario Poterio“ žvaigždės pasidalijo bendra nuotrauka, filmo gerbėjai tuo yra tvirtai įsitikinę.

8. Nenumaldomai artėjantis pasaulio krepšinio čempionatas tik iš pažiūros atrodo vyksta be nesklandumų. Skaičiuojant paskutines pasiruošimo savaites vis daugiau rinktinių susiduria su finansiniais nepatogumais. Vieną jų – geriau už Lietuvą vertinama Nigerijos komanda. Tvirtinama, kad komanda neturi pinigų skrydžiams ir treniruotėms, todėl gali būti, kad čempionate nedalyvaus.