1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: Šalčiūtė siūlo erotinius masažus?

Naujienos iš pramogų pasaulio jau čia! O jose... Monika Šalčiūtė, Danielis Craigas, Kim Kardashian ir dar daug gerai žinomų vardų!

1. 25-ajai bondiados daliai, kurioje pagrindinį vaidmenį atliks Danielis Craigas, oficialiai sugalvotas pavadinimas. Filmas vadinsis „No time to die“. Filmas kino ekranus turėtų pasiekti kitų metų balandį. 25-asis J. Bondo filmas, filmuojamas Italijoje ir Jungtinėje karalystėje, tikrai susidūrė su sunkumais, kurie prasidėjo 2015-ųjų spalį, kai D. Craigas pareiškė, kad geriau jau „persirėžtų riešus“, nei vėl vaidintų J. Bondą.

2. Garsioji realybės šou žvaigždė Kim Kardashian gali pasidžiaugti itin dideliu populiarumu. Ją socialiniame tinkle „Instagram“ seka 146 milijonai žmonių, ji yra žinoma visame pasaulyje. Bet, pasirodo, kad už tokią didelę sėkmę ji yra dėkinga vienam artimam žmogui. Portalas people.com, praneša, kad Kim yra dėkinga savo gerai bičiulei Paris Hilton už tokį išaugusį jos populiarumą. Anot Kim, dabar ir ji nori atsidėkoti tuo pačiu, todėl ji ruošiasi nusifilmuoti Paris Hilton vaizdo klipe, kurio jau laukia gerbėjai.

3. Kiekvienais metais specialios apklausos „YouGov“ metu paaiškėja, kuris karališkosios šeimos narys yra labiausiai mylimas. Ir nors šiais metais atrodo, kad visas dėmesys atiteko naujajai hercogienei Meghan Markle, iš tiesų visuomenė nubalsavo visai kitaip – mylimiausia karališkosios šeimos nare tapo ne kas kitas, o karalienė. Pernai mylimiausias buvo jos anūkas Harry, tačiau šiemet jis nukrito į 6 vietą.

4. Praūžė rožinis socialinių tinklų žvaigždės Monikos Šalčiūtės gimtadienis, apie jį galite paskaityti tv3.lt, bet Monika susidūrė su nelabai malonia situacija – jos nuotraukos tapo jauku erotinių paslaugų ieškantiems vyrams. Internetinėje skelbimų platformoje išplito skelbimai apie erotinius masažus. Kuriose pozuoja ne kas kitas, o Monika Šalčiūtė. Visgi mergina tikino, kad apie tokius skelbimus net nežinojo. Tai taip pat buvo jau ne pirmas kartas, kai Monika tampa erotines paslaugas siūlančių skelbimų auka. Visgi mergina sakė, kad norėtų sugauti šiuos apsimetėlius, bet pati tokio darbo dirbti neturėtų laiko.

5. Aktoriai Katie Holmes ir Jamie Foxxas niekada nekalbėdavo apie savo santykius viešai, tačiau dabar žinoma, kad po šešerių metų draugystės pora išsiskyrė. Pastaruosius mėnesius aktoriai vis dažniau pasisakydavo viešai apie pasibaigusius santykius, o neseniai J.Foxxas buvo pastebėtas su kita moterimi. Aktoriai susitikinėti pradėjo 2013 metais, tačiau oficialiai niekada to neskelbė. Bendru nutarimu jie nusprendė jų romantiškus santykius laikyti paslaptyje ir viešai apie juos nekalbėti.

6. JAV prezidentas Donaldas Trumpas dešimtą kartą tapo seneliu. Dar balandžio mėnesį Erico Trumpo žmona Lara socialiniuose tinkluose pasidalijo naujienomis apie antro vaiko laukimą, o jau šį pirmadienį Trumpo sūnus pranešė, kad šeimai gimė mergaitė. Jis džiugiomis naujienomis apie dukros gimimą pasidalijo savo „Twitter“ ir „Instagram“ paskyrose. Prezidento sūnus atskleidė mergaitės vardą – Lara Lea Trump.

7. Legendinis JAV televizijos laidų vedėjas Larry Kingas po beveik 22 metus trukusios santuokos nutarė skirtis su savo septintąja žmona Shawna. Pasak teismo dokumentų, Larry skyrybų prašymą Los Andželo teismui pateikė antradienį. Kaip skyrybų priežastį jis minėjo nesuderinamus skirtumus. Garsaus vyro santuoka buvo nelengva: kaip 2016-aisiais artimi šaltiniai patvirtino „People“, televizijos žvaigždė krimtosi dėl ilgus metus trukusio romano, kurį, kaip manoma, buvo užmezgusi jo žmona.