1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: „Matricos“ gerbėjams – gera žinia

Pramogų naujienų žinovė Elena kas rytą jums paruošia pačias karščiausias naujienas. Jei pramiegojai ir neišgirdai, jas surasi čia!

1. Atlikėjos Godos Alijevos ir buvusio krepšininko Rolando Alijevo konflikto byla pasiekė teismą, tačiau viskas pakrypo kiek kita linkme. Vyras teisiamas dėl to, jog pernai įsilaužė į buvusios žmonos socialinius tinklus. Žinoma tik tiek, kad Alijevo gynėjas paprašė nagrinėjimą nukelti dėl didelio darbų kiekio.

2. Vienas populiariausių visų laikų australų serialų „Be namų negerai“ išgyvena skaudžią netektį. Mirė dar 1996-aisiais seriale pradėjęs filmuotis aktorius Benas Unwinas. Vyras mirė 42-ojo gimtadienio išvakarėse. Aktorius turėjo Jesse McGregoro vaidmenį seriale nuo 1996-ųjų iki 2005-ųjų su pertraukomis. Vyro kūnas rastas jo namuose, kol kas nėra tikslinamos jokios detalesnės aplinkybės. Įtariama, kad mirtis nebuvo smurtinė.

3. Sasekso kunigaikščių Meghan Markle ir princo Harry gyvenimas kasdien kelia vis daugiau apkalbų. Šįkart dėmesio centre ne tik ketvirtas jų skrydis privačiu lėktuvu per mažiau nei dvi savaites, bet jau ir trečia auklė jų pirmagimiui Archie. Pastebėta, kad naujoji auklė – tamsiaodė ir kiek vyresnio amžiaus. Kalbama, kad M. Markle įnoriai personalui neretai peržengia visas ribas, ypač aukšti reikalavimai taikomi auklėms. Esą pirmoji auklė buvo atleista dėl neprofesionalumo, antroji buvo pasamdyta tik pagalbai naktimis, o jos pareigų daugiau nebereikia. Taip mįslingai, be didelio viešumo, jų namuose atsirado trečioji auklė.

4. Lietuvė Modesta Vžesniauskaitė su mylimuoju milijardieriumi Johnu Caudwellu atnaujina namą viename Londono rajone, kuriame gyvena vieni turtingiausių pasaulio žmonių. Turtuolis vadina savo 250 mln. svarų vertės būstą brangiausiu namu Britanijoje. Verslininkas pasakojo, kad per 4 180 kvadratinių metrų ploto namo valgomąjį tekės upė. Namas bus 9 aukštų, jame bus 15 miegamųjų, pokylių salė, kurioje galės laiką leisti per 200 žmonių.

5. Oficialu, kad greitai visi mokslinės fantastikos gerbėjai išvys ketvirtąjį filmą apie virtualiąją realybę. Vakar pasirodė žinia, kad kuriama nauja „Matricos“ dalis. Pirmieji trys filmai apie virtualią realybę ir pagrindinį herojų, kovotoją už teisybę Neo (akt. Keanu Reevesas) į pasaulio kino teatrų kasas surinko kiek daugiau nei pusantro milijardo JAV dolerių. Kol kas dar nėra žinoma, kada pasirodys naujoji filmo dalis, bet tikima, kad ji uždirbs labai daug.

6. Praėjusiais metais „Netflix" sukurtame seriale „Versace nužudymas: amerikietiško nusikaltimo istorija" akyliausi žiūrovai pastebėjo vieną Lietuvai svarbią detalę. Vienoje iš pirmosios serijos scenų ant stalo buvo padėta lietuviška knyga apie dailininką Mikalojų Konstantiną Čiurlionį.

7. Viena didžiausių „YouTube“ žvaigždžių, videoblogeris, kompiuterinių žaidimų entuziastas PewDiePie (tikrasis jo vardas Felixas Kjellbergas) vedė ilgametę mylimąją. Beveik 100 mln. sekėjų turintis vaikinas garsėja skandalingais rasistiniais bei antisemitiniais pareiškimais. Tačiau nepaisant to yra vienas mėgstamiausių interneto veikėjų. Apie tai, kad įvyko jo ir Marzios vestuvės, pora pranešė socialiniame tinkle, paviešindami šventės nuotraukų.