1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: žvaigždės nuotraukoje – grubi fotošopo klaida

Pramogų pasaulyje tiek naujienų... Ar suspėsite viską perskaityti? Ir turtingiausi aktoriai, ir dingęs ežiukas, o kur dar į metalo koncertą pabėgę senoliai...

1. Kim Kardashian – dar viename fotošopo skandale. Internautai juokiasi, kad garsi moteris turi ne 5, o 6 kojos pirštus. Gerbėjai pastebėjo klaidą Kim Kardashian Instagram paskyroje išpublikuotose nuotraukose iš jos naujausių kvepalų pristatymo. Nuotraukose seserys K. Kardashian ir Kylie Jenner savo rankose laiko lūpų formos kvepalų buteliuką, tačiau Kim koja atkreipė kur kas daugiau dėmesio nei jos kvepalai. Visgi tai – optinė iliuzija. Fotografas tvirtino, kad jos kojos kraštas sukuria iliuziją, kad moteris turi 6 kojos pirštus.

2. Angelina Jolie išlydėjo savo sūnų Maddoxą į universitetą Seule, Pietų Korėjoje. 18-metį sūnų į savarankišką gyvenimą išleidusi kino aktorė vos tramdė ašaras ir neslėpė jaudulio – jos sūnus studijuos bioinžineriją ir gyvens bendrabutyje. Visgi Angelinos Jolie buvęs vyras Bradas Pittas sūnaus išleistuvėse neapsirodė – kalbama, kad jie nepalaiko su sūnumi santykių.

3. Pripažinimą pelnęs Holivudo režisierius Quentinas Tarantino netrukus taps tėčiu. Su dvidešimčia metų jaunesne žmona, Izraelio dainininke Daniella Pick, jis laukia pirmosios atžalos. Žinia apie žmonos nėštumą pasklido praėjus 9 mėnesiams po jų vestuvių. Daniella su kino režisieriumi susipažino savo tėvo, Izraelio dainininko, dėka. Pora vienas kitą pamilo, susitikinėjo, susižadėjo, susituokė, o dabar laukia šeimos pagausėjimo.

4. Šiais metais „Forbes“ sudaryto daugiausiai uždirbančių aktorių sąrašo viršuje – Dwayne‘as Johnsonas. Per metus iš antrosios vietos jis lengvai pakilo iki pirmos. Jis uždirbo 89 mln. JAV dolerių. Pernai pirmąją vietą užėmė George‘as Clooney, tačiau šiais metais jis nepateko net į dešimtuką. Antrasis – Chrisas Hemsworthas, trečias – Robert DowneyJr.

• Dwayne‘as Johnsonas – 89.4 mln. JAV dolerių

• Chris Hemsworth – 76.4 mln JAV dolerių

• Robertas Downey jaunesnysis – 66 mln. JAV dolerių

• Akshay Kumaras – 65 mln. JAV dolerių

• Jackie Chan – 58 mln. JAV dolerių

• Bradley Cooperis – 57 mln. JAV dolerių

• Adamas Sandleris – 57 mln. JAV dolerių

• Chrisas Evansas – 43 mln. JAV dolerių

• Paulas Ruddas – 41 mln. JAV dolerių

• Willas Smithas – 35 mln. JAV dolerių

5. Senoliai iš Vokietijos kasdienybę paįvairinti nusprendė pabėgdami iš slaugos namų ir apsilankydami metalo muzikos koncerte. Du internete herojais vadinami senoliai viešuoju transportu nuvyko į „Wacken Open Air“ muzikos festivalį, kuriame kiek galėjo šėlo pagal grupių „Danzing“, „Cannibal Corpse“, „Death by Sorrow“ muziką. Senoliai festivalyje linksminosi iki 3 val. nakties, kol juos rado pareigūnai. Skelbiama, kad metalo muzikos gerbėjai, ilgą laiką praleidę triukšme, „nesiorientavo aplinkoje ir buvo apsiblausę“, tačiau buvo įsodinti į taxi ir grįžo į slaugos namus.

6. Iš Anglijos didmiesčio Lidso centro šeštadienį buvo nuvarytas senyvo amžiaus poros autobusiukas. Tačiau labiau nei transporto priemonės automobilio savininkams gaila joje buvusio jų augintinio – aklo ežiuko. Baiminamasi, kad jei autobusiuko nepavyks rasti artimiausiu metu, gyvūnėlis neišgyvens. Moteris jaučiais sugniuždyta ir įskaudinta.