1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: jį vadina gražiausiu pasaulio berniuku

Pramogų pasaulis nemiega, o šį pirmadienį visa puokštė pačių įdomiausių naujienų!

1. Dainininkė Katy Perry praeitą savaitę sulaukė nemalonių kaltinimų dėl seksualinio priekabiavimo ir panašu, kad aukų ratas plečiasi. Rusų laidų vedėja Tina Kandelaki apkaltino atlikėją bandžius ją per prievartą pabučiuoti privačiame vakarėlyje. Moteris prisipažino, kad turėjo „kovoti“ prieš dainininkę, kai ši išgėrusi neadekvačiai elgėsi. Ji sakė, kad atlikėja buvo nemažai išgėrusi, kai vakarėlio metu prie jos priėjo ir bandė per prievartą pabučiuoti. Tada Tina sutelkė visas jėgas, kad ignoruotų Katy Perry, todėl tą kartą bandymas jai nepavyko ir ji peršoko prie kitos „aukos“.

2. Instagramą sudrebino 7-metis berniukas. Išskirtines garbanas auginantis Faroukas James'as Milleris sukėlė tikras bangas internete po to, kai jo mama į instagramą įkėlė nuotrauką su berniuko šukuosena. Septynerių metų Faroukas James'as augina 60 centimetrų ilgio plaukus ir jau dabar savo instagrame turi gausų 256 tūkst. sekėjų būrį. Berniuko mama ne tik prižiūri jo plaukus, bet ir administruoja socialinius tinklus, pasak jos, pagrindinė jų su sūnumi žinutė, kad reikia mylėti save tokį, koks esi.

3. Seksualiausiu ir populiariausiu pažinčių programėlės „Tinder“ vaikinu laikytas Stefanas Pierre‘as Tomlinas – supančiotas. Nors atrodo, kad jo tikriausia svajonė buvo būti geidžiamam, visgi viskas, apie ką jis svajojo, buvo meilė ir jam tinkanti mergina. Ir nors daugelis galvoja, kad jis antrąją pusę tikrai surado internete, deja, jis Natashą sutiko viename renginyje.

4. Portalas tv3.lt dalijasi publikacija apie žvaigždes, kurios visiškai nevartoja nė lašo alkoholio. Tarp jų – Eltonas Johnas, kuris jau 29-erius metus atsisakė bet kokių kvaišalų, filmo „Velnias dėvi pradą“ žvaigždė Anne Hathaway. Ji nusprendė nevartoti alkoholio iki tol, kol jos trimetis sūnus taps pilnamečiu. Į sąrašą taip pat pakliuvo ir Bradas Pittas – jis alkoholio atsisakė prieš dvejus metus ir neslėpė, kad jis buvo viena iš priežasčių, kodėl nutrūko jų su Angelina Jolie santuoka.

5. Sakoma, kad meilė neturi jokių ribų, o ir amžius nieko keisti neturėtų. Vis dėlto pažiūrėjus į kai kurias poras, sunku patikėti, kad jų jausmai yra tikri. Visai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė neįtikėtina istorija apie vieną vyrą – 89 metų Jacką Garfeiną – ir jo 42 metų mylimąją Natalią Repolovsky. Nors tarp poros yra beveik 50-ies metų skirtumas, pora tvirtina, kad vienas kitą myli ir sumainė aukso žiedus. Pora tikra, kad amžius meilėje nė kiek nesvarbus.

6. Tituluota australų kilmės Holivudo aktorė Cate Blanchett pareiškė, kad ketina baigti karjerą kine. Juosta „Kur pradingai, Bernadeta?“ gali būti paskutinė, kurioje ji nusifilmavo. Visgi motyvų, kodėl ji nori baigti aktorės karjerą, dar neatskleidžia, bet tituluota aktorė leido suprasti, kad vaidmuo paskutiniame filme buvęs per sunkus ir ji nesijaučia tikrai patenkinta: „Norėčiau atsiprašyti visų žiūrovų, kurie žiūrės šį filmą.“