1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Kurie iš šių dalykų tave labiausiai verčia perjungti radijo stotį?


Per daug reklamų
Besikartojanti muzika
Per daug kalbantys vedėjai
Nepatinkantis kūrinys
Lietuviška muzika
Neįdomūs studijos svečiai

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: praūžė MTV apdovanojimai

Triukšminga ir muzikali diena pramogų pasaulyje! Praūžė bene laukiamiausi apdovanojimai, ar jau matei?

1. Skirtingais keliais nusprendusių pasukti Artūro Zuoko ir jo žmonos Agnės Zuokienės skyrybų byla pirmadienį atversta Vilniaus apylinkės teisme. Tačiau čia paskirtu laiku pasirodė tik A. Zuokas. Žinomos poros advokatai už uždarų durų tarėsi dėl santuokos nutraukimo, santuokoje įgyto turto padalijimo, nepilnamečio vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo jam priteisimo ir bendravimo tvarkos nustatymo. Kalbintas Artūras Zuokas sakė, kad nežino, kodėl jo žmona teisme nepasirodė, tačiau nuo platesnių komentarų šį kartą susilaikė.

2. Pirmadienio vakarą publicistas ir žurnalistas Andrius Užkalnis pasidalijo skundu ir žinute, jog sulaukė nemalonumų su policija. Vyras sulaukė skundo. Kaip teigiama, Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba jį informavo apie tai, kad skundą pateikė vieno restorano Kaune atstovai. Neva tai jie sulaukė grasinimų susidoroti iš Užkalnio. Jis tikras, kad skundas niekuo neparemtas, todėl kovos dėl šmeižto.

3. Holivudo aktorė Drew Barrymore praeitą savaitę įrodė, kad gali drąsiai save vadinti geriausia mama savo dukroms Olive ir Frankie. Moteris į instagramą įkėlė kelias nuotraukas, kuriose džiūgavo, kad vasaros pradžioje išpildė kiekvieno vaiko svajonę – nupirko žaidimų namelį. Savo atžaloms namelį aktorė padovanojo vasaros pradžioje ir pasakė, kad jis suteikė „begalines valandas linksmybių“. Ten tikra vaikų karalystė, tačiau tas visas žaidimų parkas atsiėjo 27 tūkst. eurų. Aišku, moteris sulaukė kritikos, kad jį pirko ne pati, o gavo už reklamą.

4. Pirmadienio vakarą Niujorko gyventojai neliūdėjo, nes praūžė kasmetiniai MTV apdovanojimai, pateikę įvairiausių staigmenų.

Pagrindinį vakaro apdovanojimą pelnė Taylor Swift su savo daina „You Need to Calm Down“. Už šios dainos vaizdo klipą atlikėja pelnė metų geriausio klipo apdovanojimą. Klausyk čia!

Visgi susirinkusių žiūrovų nestebino ir tai, kad šių metų geriausio bendradarbiavimo apdovanojimas atiteko Shawnui Mendesui ir Camilai Cabello už dainą „Señorita“. Klausyk čia!

Metų dainos apdovanojimas atiteko Lil Nas X už dainą „Old Town Road“, kurią sukūrė kartu su Billy Ray Cyrus‘u. Klausyk čia!

Bene geriausias kiekvienų metų apdovanojimas atiteko Arianai Grande. Dainos „thank u, next“ atlikėja namo vežėsi metų atlikėjo apdovanojimą. Klausyk čia!

5. Holivudo aktorius Tomas Cruise'as prieš daugelį metų degė begaline meile 13 metų dukrai Suri, tačiau po skyrybų su aktore Katie Holmes nematė mergaitės daugiau nei 5 metus. Viena iš priežasčių, dėl kurios aktoriai išsiskyrė, buvo scientologijos religija. Būtent dėl šio tikėjimo aktorius nustebino dar vienu keistu poelgiu – savo šeimos narius apgyvendino prabangiame scientologijos pastate. Sprendimą vyras paaiškino kaip bandymą „sustabdyti juos nuo kulto palikimo, kaip tai padarė K.Holmes“.

6. Ar žinote, kas yra knygų saugotojai? Žinoma aktorė Gwyneth Paltrow tobulumą stengiasi palaikyti visose gyvenimo srityse, todėl kartais samdo žmones, apie kurių profesijas kai kas nė nėra girdėjęs. Pasirodo, kad tarp garsenybių vis daugiau žmonių nori būtent knygų saugotojais bevadinamų asmenų paslaugų, o Thatcheris Wine’as čia yra laikomas pačiu geriausiu. Vyro darbas yra susijęs su knygomis bei jų pritaikymu kiekvieniems namams. Būtent dėl šios priežasties G. Paltrow kreipėsi į Tatcherį – aktorė panoro, kad visos knygos, esančios jos namuose, būtų spalviškai išdėliotos pagal savo viršelį. Visgi tokios jo paslaugos kartais kainuoja net ne dešimtimis, o šimtais tūkstančių.

7. Joshu internautams prisistačiusio vyro istorija daugeliui moterų pasirodytų tragiška. Pasirodo, kad vyras yra užsiregistravęs specialiame „Ashley Madison“ puslapyje, kuris skirtas žmonėms, esantiems santykiuose. Čia jie gali susipažinti su kitais panašaus likimo žmonėmis, kurie ieško nuotykių, arba, kitaip tariant, yra linkę išduoti savo antrąsias puses. 8 metus vedęs vyras atviravo, kad įvairių seksualinių patirčių su kitomis moterimis yra turėjęs ir anksčiau. O kaip pats teigia, kad per pastaruosius 2 metus jis permiegojo net su 6. Anot jo, tai ne tik, kad nepablogino jo ir žmonos santykių, bet atvirkščiai – jų santykiai tapo kur kas geresni. Joshas pasakojo, kad dabar jis tapo mažiau sutrikęs, o aplinka namuose tik pagerėjo. Sunku patikėti, kad minėtas „Ashley Madison“ puslapis, kuris skatina žmones išduoti savo mylimuosius, turi net 54 milijonus narių, o jų šūkis skamba taip: „Gyvenimas trumpas – turėk romaną“.