1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Kurie iš šių dalykų tave labiausiai verčia perjungti radijo stotį?


Per daug reklamų
Besikartojanti muzika
Per daug kalbantys vedėjai
Nepatinkantis kūrinys
Lietuviška muzika
Neįdomūs studijos svečiai

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: narkotikų pavartojęs atlikėjas nusikando liežuvį

Karščiausios naujienos iš pramogų pasaulio jau čia! 

1. Talentingoji Christina Aguilera mini ypatingą progą – prieš 20 metų rugpjūčio pabaigoje pasirodė debiutinis atlikėjos albumas „Christina Aguilera“ ir prasidėjo jos kelias į populiarumą. Su pirmuoju albumu atlikėja pelnė savo pirmąjį „Grammy“ apdovanojimą, iš viso ji turi penkias „Grammy“ statulėles ir dar 107 kitus apdovanojimus. Ir nors jos žvaigždė sužibo tikrai stipriai, visgi atlikėja sulaukdavo vis daugiau piktų komentarų ne tik dėl greitai besikeičiančios išvaizdos, bet taip pat ir dėl pasikeitusio muzikinio stiliaus. Visgi ją tikrai dar myli milijonai.

2. Degantys Amazonės miškai sukėlė tikrą susijaudinimą daugeliui žmonių. Ne išimtis ir pasaulio garsenybės, kurios palaikymą išreiškė besidalijančios šia žinia. Visgi garsus aktorius Leonardo DiCaprio nusprendė imtis veiksmų. Vyras paaukojo 5 mln. dolerių nykstantiems miškams. Jis kartu su kolegomis įsteigė labdaros organizaciją Amazonės miškams apsaugoti. Kaip tvirtino aktorius, reikia stengtis kuo greičiau atgaivinti gaisro nuniokotus plotus. Toks jo poelgis sulaukė gausybės teigiamų ir palaikančių reakcijų. Žmonės gyrė aktoriaus atsidavimą planetos saugojimui.

3. Dainininkas Harry Stylesas, buvęs grupės „One Direction“ narys žurnalui „Rolling Stone“ atskleidė, kad kurdamas antrą solinį albumą jis pavartojo narkotikų, dėl ko vėliau nusikando liežuvio galiuką. 25-erių popmuzikos žvaigždė tikino, kad narkotinių medžiagų jis su kitais prie jo albumo kūrimo prisidėjusiais asmenimis vartojo siekiant paskatinti kūrybinį procesą. Deja, viskas baigėsi iš burnos sruvančiu krauju.

4. Savaitgalį apžiūrėti Birštono apylinkių iš aukščiau kartu su šeima nusprendė atlikėjas ir dainų autorius Stanislavas Stavickis-Stano. Jis liko nusivylęs apsilankymu, o įspūdžiais pasidalijo socialinio tinklo paskyroje. Jis sake, kad atvykęs su vaikais iki bokšto ėjo kilometrą pėsčiomis, ten pamatė eilę žmonių, todėl sužinojęs, kad reiks laukti valandą, apsisuko ir grįžo atgal. Nerekomenduoja niekam.

5. Futbolo legenda Wayne‘as Rooney sulaukė netikėto žmonos žingsnio – visai neseniai pasirodė įtarimą keliančios nuotraukos, o jo žmona paprašė, kad jos vyras nutrauktų sutartį su savo klubu. Dar sekmadienį futbolininkas buvo pastebėtas šalia viešbučio, kuriame apsistojo, su paslaptinga tamsiaplauke. Kiek vėliau su kita moterimi jis buvo užfiksuotas besilinksminantis ir besiglaustantis klube. Kiek vėliau Rooney žmona buvo pastebėta be vestuvinio žiedo. Tai jau ne pirmas kartas, kai jo žmonai tenka neblogai pasinervinti – kiek anksčiau ji prašė savo sutuoktinio, kad šis pradėtų gydytis nuo alkoholizmo ir neišdavinėtų jos, tačiau, atrodo, kad reikalai tik prastėja. 

Skandalingas nuotraukas rasite ČIA!

6. Cristiano Ronaldo mergina Georgina Rodriguez visai neseniai davė atvirą interviu, kuriame papasakojo apie santykius su futbolo legenda. Ji pripažįsta, kad nėra lengva palaikyti santykius su tokiu žymiu žmogumi kaip jis. Bet, nepaisant visko, mergina nieko nekeistų. 25-erių buvusi Gucci parduotuvės pardavėja sakė, kad jiems susitikus užklupo „meilė iš pirmo žvilgsnio". Nepaisant prabangaus gyvenimo su žymiąja sporto žvaigžde, kuri, kaip teigiama, gali būti verta 416 milijonų eurų, Georgina tvirtina, kad pinigai ir turtai jai nėra svarbūs.

7. Australų žurnalas atsiprašė išspausdinęs ne to juodaodžio modelio nuotrauką šalia interviu su visai kita moterimi. Iš Pietų Sudano kilęs modelis Adut Akech sakė jaučianti pyktį ir liūdesį bei žurnalo „WHO“ nepagarbą. Modelis A. Akech žurnalui interviu davė prieš prasidedant Melburno mados savaitei. Vietoje to, kad straipsnis būtų iliustruotas jos nuotrauka, redaktoriai įdėjo modelio Flavios Lazarus fotografiją. Moteris tvirtino, kad tokia situacija niekuomet nebūtų pasitaikiusi su baltaode moterimi ir supyko, kad juodaodės visiems atrodo vienodos.