1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: Edas Sheeranas stabdo karjerą

Pramogų naujienos iš viso pasaulio jau čia! Jei praleidai ryto laidą, bėk skaityt!

1. Pastaruoju metu Lietuvoje vis labiau populiarėja paslaptimis apipinta „Discord“ platforma. Tik su pakvietimais galima registracija ir visiškas anonimiškumas – tokia platformos specifika atvėrė kelią itin įvairių diskusijų turiniui, dėl kurio kai kuriems Lietuvos garsiems žmonėms tenka griebtis už galvos – jų privataus gyvenimo detalės yra atskleidžiamos kiekvienam registruotam vartotojui. Būtent tai ir sužavėjo 250 mln. vartotojų iš viso pasaulio, o jos kūrėjai spėjo uždirbti apie 200 mln. dolerių. Lietuvoje „Discord“ nariai pirmieji išnarpliojo Manto Stonkaus ir Indrės skyrybas, Agnės Jagelavičiūtės skyrybas, projekto „Sala“ finalo lemtį bei pridavė Moniką Šalčiūtę, kuri neteisėtai filmavo kino teatre. Visgi programėlė turi ir tamsiąją pusę – joje buvo užfiksuota vaikų pornografijos atvejų bei aktyviai reiškėsi neonaciai.

2. Užsienyje vakar naktį visų akys nukrypo į Kylie Jenner ir Traviso Scotto vos vienerių dukrelę Stormi – Kardashian klano mažametė narė pirmąkart žengė raudonuoju kilimu su savo tėvais. Tiesa, visų dėmesį traukė ne tik mažylės pasirodymas, bet ir jos stilinga apranga. Akivaizdu, kad Kylie ir šį kartą pasistengė, nes pirmasis Stormi debiutas ant raudonojo kilimo turėjo būti nepriekaištingas. Šį jau visai netrukus galėsite pamatyti powerio puslapyje.

 

3. Kalbama, kad šie metai aktoriui Bradui Pitui karjeros prasme bus vieni geriausių. Jau pasirodžius kino juostai „Vieną kartą Holivude“ ir artėjant kosminei trilerio „Ad Astra“ premjerai, akivaizdu, kad Bradas Pittas sugrįžo į didįjį kino ekraną pavogdamas 2019-uosius metus sau ir nepalikdamas kąsnelio niekam kitam. Aktorius filme vaidina astronautą, kuris priverstas grįžti į kosmosą. Tvirtinama, kad šis filmas Bradui Pittui gali atnešti „Oskaro“ apdovanojimą.

4. Iš muzikos susikrovęs įspūdingus turtus, britų atlikėjas Edas Sheeranas skelbia apie pertrauką karjeroje. Hito „Shape Of You“ dainininkas paskutinio savo gastrolių koncerto metu susirinkusiems gerbėjams pranešė kuriam laikui pasitraukiantis iš viešumos, kad galėtų daugiau laiko praleisti su žmona Cherry.

5. Serialo „Pasmerkti“ žvaigždė aktorius Tadas Gryn prisipažino, kad investavo į kriptovaliutas, tačiau dėl to prarado labai daug pinigų. Visgi kriptomilijonieriu vadinamam Pauliui Aršauskui taip pat atėjo ne patys geriausi laikai – jo kriptovaliutų kasykla parduodama varžytinėse, o buvę verslo partneriai, draugai, skundžiasi, kad jis ištaškė jų pinigus ir įklampino į skolas.

6. Ne pačios geriausios naujienos vairuojantiems vilniečiams – Vilniaus miesto Taryba pradėjo svarstyti automobilių stovėjimo vietų tvarkos pakeitimus sostinėje – planuojama ne tik didinti rinkliavą, bet ir keisti rinkliavos zonas. Planuojama išplėsti mėlynąją zoną net iki Lukiškių ir Gynėjų gatvės. Be to, yra svarstymų ir padidinti rinkliavą.

7. Legendinis Holivudo aktorius Johnas Travolta jaunystėje vyrus žavėjo savo raumenimis, o moteris – įspūdingais ir vešliais plaukais. Vis dėlto laikas negailestingas net ir tokioms žvaigždėms. Neseniai vykusiuose MTV muzikos apdovanojimuose aktorius pritrenkė ne vieną. Čia žinomas vyras pasirodė visiškai plikas – daugeliui netgi tapo sunku jį atpažinti. Tiesa, nedaugelis žinojo faktą, kad 64 metų aktorius savo galvą jau kelis metus slėpė po itin tikroviškais perukais. Tai – tik antras kartas, kai aktorius viešai pasirodo be jokio peruko.

Pamatykite čia!