1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: garsenybių bučinys supykdė internautus

Karščiausias naujienas tiesiai iš pramogų pasaulio kiekvieną rytą laidoje „Šok į kelnes“ pristato Elena. Jei negirdėjai, skaityk čia!

1. Atlikėja Madonna savo gerbėjams pranešė ne pačią maloniausią žinią ji jau visai netrukus leisis į naujojo albumo „Madame X“ turą, kuriame visų susirinkusiųjų lauks labai griežta patikra. Tiesa, visų gerbėjų telefonai bus užrakinami specialiuose įdėkluose, kurių jie negalės atidaryti viso koncerto metu, o tai reiškia, kad nei nuotraukų, nei vaizdo įrašų nebus galima daryti.

2. Kylie Jenner, jauniausia pasaulio milijardierė, Kardashianų šeimos narė, nusifotografavo „Playboy“ visiškai nuoga. Kylie Jenner apsinuogino ir pozavo drauge su savo 28-erių vaikinu Travisu Scottu. Kils klausimų, ar jos vaikinas taip pat nuogas – ne, ne nuogas, o su kelnėmis. Pasak „Playboy“, K. Jenner ir T. Scotto nuotraukos pasirodys žurnalo numeryje, pavadintame „Pleasure“. Gražuolė verslininkė papuoš žurnalo viršelį.

3. Vakar pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad garsiausia Kim Kardashian antrininke vadinama Claudia Felix visai neseniai buvo rasta negyva. Jai tebuvo 35-eri. Daugybę gerbėjų socialiniuose tinkluose turinti žvaigždė buvo rasta savo mylimojo lovoje, Meksikoje. Ir nors vienur teigiama, kad moteris galimai perdozavo narkotinių medžiagų, kitur rašoma, jog ji galimai galėjo tapti narkotikų grupuotės, su kuria buvo siejama, auka. Ji buvo sieta su galingiausiu pasaulio karteliu, kurie plauna pinigus, nelegaliai prekiauja narkotikais, grobia ir kyšininkauja.

4. Vilniuje vykdoma evakuacija, nes buvo rastas sprogmuo. Norint neutralizuoti sprogmenį Vilniuje bus uždaryta Kapsų bei dalis Kaminkelio gatvės, evakuojami aplinkinių namų gyventojai. Skelbiama, kad rastas beveik 100 kg svorio karo laikų aviacinis sprogmuo.

5. Buvusios vaikinų grupės „One Direction“ nario Zayno Maliko šeimoje – ypatinga šventė. Jo jauniausioji sesuo – vos 17-os Safaa – susituokė su mylimuoju. Ir nors daugeliui gali pasirodyti, kad ištekėti tokio amžiaus yra tikrai per anksti, Musulmonų šeimoje tai – visiškai normalu. Tiesa, daugelio akį patraukė ir tai, kad mylimos sesers pasveikinti neatvyko jos brolis. Aišku, gal pyktį ant brolio ir nereikėtų, nes jis prieš kelerius metus sesei įrengė grožio saloną, mamai liepė mesti virėjos darbą ir šeimai nupirko namą Bradforde.

6. Pramogų pasaulio poros – Shawno Mendeso ir Camilos Cabello – bučinys užkliuvo gerbėjams. Kai kurie tikino, kad jie bučiuojasi ne itin seksualiai. Visų nuostabai, patys atlikėjai tai perskaitė ir apie tai pranešė socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje. Mes perskaitėme, kad jūs sakote, jog mes keistai bučiuojamės – lyg būtume žuvys... Tai skaudina mūsų jausmus“, – sakė pora. Iškart po to porelė ėmė pasiutusiai bučiuotis, akivaizdžiai šaipydamiesi ne tik iš vienas kito, bet ir tų, kurie juos sukritikavo. Tiesa, nors minėtas vaizdas – ne pats maloniausias, daugeliui vaizdo įrašas pasirodė be galo šmaikštus.