1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: McGregorui gresia 6 mėnesiai kalėjimo

Pramogų pasaulyje dar viena nauja diena, o su ja ir daugybė karščiausių naujienų.

1. Vakar paaiškėjo, kad gimimo liudijimo iki šiol neturėjusi Editos ir Darjušo Lavrinovičių dukrelė galės būti užregistruota tėvų jai suteiktu Leylos vardu. Trijų mėnesių amžiaus mažylė vis dar negalėjo turėti ir asmens kodo bei jokių kitų dokumentų, todėl jos tėvai buvo priversti minti teismų slenksčius. VLKK leido įteisinti vardą su nelietuvišku dvibalsiu „ey“.

2. 36-erių brazilas, Rodrigo Alves, užsibrėžęs tikslą tapti panašus į lėlę Keną, tačiau dabar jis susidūrė su nemalonumais. Vyrui nosis buvo operuota 11 kartų, bet, rodos, jos laukia dar viena procedūra. Pasirodo, po dar šiemet atliktos jos tobulinimo procedūros nosis ėmė trupėti. Vyras sakė, kad jam dėl to labai baisu, tačiau kitos išeities nei operacija, nėra. Kenas įvairioms jo išvaizdą pakeitusioms plastinėms operacijoms išleido, kaip jis pats teigė, daugiau nei 600 tūkst. svarų sterlingų (maždaug 671 tūkst. eurų).

3. Jau ilgą laiką pramogų pasaulyje sklando kalbos, kad hito „Senorita“ atlikėjai Shawn Mendes ir Camila Cabello susiburkavo filmuodami romantiškos dainos vaizdo klipą. Ir tai yra visiška tiesa. Būtent apie savo santykius pora pradėjo vis atviriau kalbėti. Shawnas vakar žiniasklaidai tvirtino, kad „jie yra kaip ir kiekviena normali pora“, o Camila kitiems sakė, kad „suprato nieko nemylėjus iki šiol“.

4. Kovotojas Conoras McGregoras jau šį penktadienį keliaus į teismą. Pasirodo, ringo žvaigždė dar balandžio mėnesį įsivėlė į incidentą, kur bare Dubline susimušė su vyru. Teigiama, kad maksimali C. McGregorui gresianti bausmė yra 6 mėnesiai kalėjime, nors tokių drastiškų veiksmų veikiausiai nebus imtasi. Airiui taip pat gresia piniginė bauda iki 1500 eurų.

5. Atlikėja Miley Cyrus dar ne taip seniai išgyveno skyrybas su mylimuoju Liamu Hemsworthu, tačiau, atrodo, dėl to nė kiek neliūdi. Visai neseniai ji pasidalijo kadrais iš žinomo Australijos aktoriaus ir atlikėjo Cody Simpsono lovos, kad kartu su juo žiūri serialą. Tokie kadrai tik dar labiau paskatino kalbas, kad M. Cyrus šiuo metu tikrai nėra vieniša.

6. „Facebook“ išplito 18-metės norvegės istorija, kuri sulaukė net grasinimų mirtimi. Pasirodo, kad mergina, kuri jodinėja žirgais, atsisveikinti su mirusiu žirgu nusprendė kiek įdomesniu būdu – ji savo žirgo mėsą iškepė ir suvalgė, o patiekalo receptu pasidalijo su savo sekėjais ir draugais. Ji pasiruošė vakarienę iš savo žirgo mėsos, tačiau patiekalo nuotrauka iškart sulaukė milžiniško nepasitenkinimo. Žmonės piktinosi, kad mergina tokiu žiauriu būdu nusprendė atsisveikinti su savo mylimu žirgu.

7. Filmas „Džokeris“ užvaldo kino sales, o kartu su filmu taip pat daugėja ir istorijų, kaip šio personažo įkūnijimui ruošėsi garsūs aktoriai. Jau pasakojom, kad Joaquinas Phoenixas turėjo numesti per 20 kilogramų svorio, o „džokerį“ taip pat vaidinęs Jaredas Leto atskleidė, besiruošdamas filmui „Savižudžių būrys“, jis visą laiką buvo atsiskyręs. Jis net aikštelėje su niekuo nebendravo ir nekalbėjo. Prieš prasidedant filmavimams jis taip pat ir gąsdino savo kolegas – atsiuntė negyvą kiaulę, o vėliau savo partnerei atsiuntė žiurkę dėžėje.