1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: Dragūnas ir vėl vienišas

Pramogų pasaulyje dar viena nauja savaitė,  o čia, kaip ir visada, karšta. Kas skiriasi, kas taikosi, kas skundžiasi. Apie viską rasi čia!

1. Vakar Egidijaus Dragūno paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“ pasirodė įrašas apie skyrybas su mylimąja, modeliu Kotryna Kozlovaite. Užbėgdamas kalboms už akių, dainininkas publikavo jųdviejų nuotrauką ir prie jos parašė: „Kad niekam nekiltu klausimu abipusiu susitarimu mes jau ne pora. Ačiū, buvo nuostabus laikas!“ Po šios žinios komentaruose pasipylė sveikinimai ir užuojautos žinučių iš savo sekėjų ir bičiulių. Toks žinios paskelbimas sulaukė didelės nuostabos, nes iki šiol jiedu su Kotryna atrodė itin įsimylėję.

2. Vakar aktorius Andrius Bialobžeskis savo feisbuke išliejo apmaudą dėl to, kad jam su sergančia žmona Lazdynų ligoninėje teko laukti ilgas valandas. Aktoriaus žmonai jau trečia diena labai skaudėjo galvą, todėl jie atvyko į skubios pagalbos skyrių, kur jiems pasakė, kad juos priims per 24 valandas. Pora laukė tris valandas, kol žmonai buvo diagnozuotas nervo uždegimas, kurio paprastais vaistais nenumalšinsi. Andrius Bialobžeskis rašė: „Myliu Verygą“, „Didžiuojuosi sveikatos apsauga“.

3. Praėjus ketvirčiui amžiaus nuo tada, kai legendinis grupės „Nirvana“ lyderis Kurtas Cobainas pakėlė prieš save ranką, jo cigaretės pradegintas alyvuogių spalvos susegamas megztinis aukcione buvo parduotas už 334 tūkst. JAV dolerių. Sudriskęs, alyvuogių spalvos megztinis su tamsiomis dėmėmis ir pradegintas skyle niekada nebuvo skalbtas nuo tada, kai K.Cobainas jį paskutinį kartą vilkėjo. Per aukcioną taip pat buvo parduota ir viena paskutinių grupės lyderio gitarų. Kairiarankiams skirtas turkio spalvos korpusą turintis instrumentas keletą metų buvo eksponuojamas Rokenrolo šlovės muziejuje. Ji buvo parduota už 340 tūkst. JAV dolerių.

4. Atlikėjas Eltonas Johnas išleido savo autobiografiją, kurioje paminėjo turbūt kiekvieną 8-9 dešimtmečio žvaigždę. Jis taip pat papasakojo apie savo santykius su Michaelu Jacksonu – jis sakė, kad pirmaisiais kartais jis pasirodė kaip pats mieliausias vaikas, tačiau vėliau viskas pasikeitė ir M. Jacksonas jam atrodė, kaip „ne viso proto“, „psichiškai nesveikas“ ir „pripumpuotas vaistų“. Eltonas Johnas sakė, kad Jacksonas negalėjo būti suaugusių žmonių kompanijoje, vis dažniau jie jį rasdavo žaidžiantį su vaikais. Visgi Eltonas Johnas apie seksualinį Jacksono priekabiavimą prie vaikų nesileido klausinėjimas. Vyras norėjo visa tai palikti nuošalyje.

5. Billie Eilish po koncerto pateko į nemalonią situaciją – ji buvo apvogta. Po pasirodymo dainininkė kaip visuomet nulipo nuo scenos pabendrauti su savo gerbėjais. Visgi šįkart sugrįžusi į sceną atlikėja pasigedo jai brangaus daikto – pasirodo, vienas gerbėjas tiesiog numovė B. Eilish žiedą nuo piršto. Ant scenos užlipusi atlikėja neslėpė apmaudo, kad dingo žiedas, tačiau skatino ilgapirščio nesmerkti. Kiek vėliau išplito ir vaizdo įrašas, kur viena mergina apsaugos darbuotojo prašo paduoti ant žemės nukritusį žiedą. Tikėtina, kad ten – Billie Eilish nuosavybė.

6. Aukščiausio pasaulio pastato – Burj Khalifos – gyventojai Dubajuje susiduria su absurdiška situacija. Pasirodo, kad tie, kurie išpažįsta islamą ir gyvena aukščiau nei 150 aukštas, privalo savo maldas ir badavimą baigti 3 minutėmis vėliau nei kiti. Taip yra dėl to, jog tiesiog jie ilgiau mato besileidžiančią saulę.

7. Socialiniuose tinkluose išplito nuotraukos iš vieno lėktuvo – moteris skundėsi, kad prieš ją sėdėjęs keleivis nusprendė tualete išsiplauti savo kojines, o jas padžiovė ant lėktuvo lango. Toks vaizdelis socialiniuose tinkluose kaipmat išplito ir užvirė tikra diskusija, ką tokiu atveju reikėtų daryti – ar ignoruoti tokį žmogaus elgesį, ar paprašyti nuimti tas kojines. Visgi moteris, kurį įkėlė vyro nuotrauką, jį išvadino šlykščiu paršu, tačiau sulaukė kritikos, kad išsiliejo socialinėje erdvėje, o ne tiesiai jam į akis.