1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: Eminemo dukra – tikra gražuolė

Pramogų pasaulyje jau antradienis, o čia pačios karščiausios naujienos iš Amerikos ir interneto platybių!

1. Vilniuje griaunami profsąjungų rūmai sugadino vakarėlį – ten turėjo vykti Helovino karnavalas, tačiau dabar organizatoriai pranešė, kad renginys atšaukiamas, o dėl to jie kaltina savivaldybę, kad jos atstovai nesilaikė sutarties sąlygų. Pasak organizatorių, savivaldybė turėjo padėti per kelias savaites surasti naujas patalpas, tačiau jie pagalbos iš savivaldybės nesulaukė. Internautai aišku irgi išliejo savo apmaudą, vieni sakė, kad net nusipirko skrydžio bilietus atgal į Lietuvą, tačiau dabar teks ieškoti kito vakarėlio.

2. Neseniai su vyru išsiskyrusi britų atlikėja Adele, panašu, vėl mėgaujasi gyvenimu. Pastaruoju metu ji buvo pastebėta reperio Drake’o 33-iojo gimtadienio vakarėlyje ir aktorės Jennifer Lawrence vestuvėse, bet dabar paparaciai užgaudė Adele mieste, kurios kadrai išplito po pasaulį. Pasirodo, kad žinoma moteris pradėjo sportuoti, sveikai maitintis ir dabar atsikratė 20 kilogramų.

20 kg atsikračiusios Adele nuotraukos čia!

3. 2017-aisiais Jeffas Bezosas, „Amazon“ tapo turtingiausiu pasaulio žmogumi ir atrodė, kad šios pozicijos jis jau niekada nebeužleis. Tuomet kai kurie ekspertai nedrąsiai spėliojo, kad Bezosas iki gyvenimo pabaigos gali pasiekti ir trilijono dolerių ribą. Bet dabar kiek netikėtai Bezosas turtingiausio žmogaus pasaulyje titulą gali perleisti kitam žmogui. O tas kitas žmogus – Bilas Gate‘sas. Pasirodo, kad taip nutikti gali dėl to, jog „Amazon“ akcijos sparčiai smunka žemyn ir jei toliau smuks tokiais tempais, Bezoso turtas bus vertinamas 108 milijardais dolerių, tiek, kiek turi Gatesas. O „Microsoft“ taip pat labai gerai sekasi.

4. Dar praėjusiais metais atlikėja Taylor Swift įsipainiojo į plagiato skandalą. Jos viena garsiausių dainų „Shake It Off“ yra kaltinama kopijavimu. Anksčiau teismas nagrinėjo skundą, kad neva tai Taylor Swift nukopijavo 1989-ųjų dainą „Playas Gon Play“, kadangi ten kartojasi panašūs žodžiai, tačiau teismas šį skundą atmetė. Visgi dabar ir vėl skundas atsidūrė teisme, kur nagrinėjama, ar tikrai ši daina nėra plagiatas.

5. Atlikėja Selena Gomez visai neseniai į muzikos pasaulį grįžo su naujomis dainomis, viena jų „Lose You to Love Me“ ir kita „Look at Her Now“. Visgi internete netyla kalbos, kad jų žodžiai ir pavadinimai yra dedikuoti ne kam kitam, o buvusiam jos vaikinui Justinui Bieberiui. Bieberis neseniai iškėlė prabangias vestuves, tačiau gerbėjai tikri, kad jų santuoka iširs ir Bieberis vėl susitaikys su Gomez.

6. Kaip reaguotumėte jūs, jei netikėtai atsitrenktumėte gatvėje į žmogų, kuris, manėte, jau yra miręs? Būtent taip nutiko vienai moteriai, kuri visiškai netikėtai, išėjusi iš kavinės, atsitrenkė į praeivį gatvėje, kuris, pasirodo, buvęs jos vaikinas. Tiesa, moteris negalėjo patikėti, kad tai tas pats vaikinas, nes ji manė, kad po nutrūkusios jų draugystės jis – miręs. Būtent tai jai pasakė buvusio vaikino mama, tačiau praėjus dviem metams pora ir vėl netikėtai susitiko. Vaikinas kentė nuo įvairių priklausomybių, todėl buvo nusprendęs išvykti iš šalies ir pradėti naują gyvenimą.

7. Retas, kas žino, kad atlikėjas Eminemas turi iš viso tris dukras – viena jų – Hailie – internautams visai neblogai žinoma, kadangi mergina dalijasi pikantiškais kadrais internete, tačiau kitos pasislėpusios tėvo šešėlyje. Alaina yra įvaikinta – ji Eminemo buvusios žmonos dukterėčia, , o kita mergaitė – Whitney – jo buvusios žmonos dukra nuo kito vyro, kuriai taip pat reikėjo priežiūros. Visos mergaitės paminėtos Eminemo dainose, tačiau faktas, kad daugiausiai dėmesio skiriama jo biologinei dukrai Hailie.

Eminemo dukros nuotraukas rasi čia!