1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: paaiškėjo Guinnesso rekordininkės žvaigždės

Pramogų pasaulyje keistenybių tikrai netrūksta, todėl visuomet yra apie ką pakalbėti. Jei praleidai ryto laidos ŠOK Į KELNES vedėjos Elenos paruoštas naujienas, visą svarbiausią informaciją rasi čia!

1. Veiksmo filmų žvaigždė Jasonas Stathamas ir vienas garsiausių modelių Rosie Huntington Whiteley nusprendė parduoti savo prabangius ir stilingus namus Malibu paplūdimyje, Kalifornijoje. 2009 metų vasarą už šį nekilnojamąjį turtą ant jūros kranto aktorius paklojo 10,6 mln. dolerių, o dabar jį parduoda už 20 mln. dolerių. Namas beveik 400 kv.m. Name yra keturi miegamieji ir keturi vonios kambariai, svečiams įrengta atskira erdvė, o garaže telpa du automobiliai. Namas išskirtinis ypatinga apšvietimo ir garso sistemomis bei itin moderniais saugumo sprendimais. O kaiminystėje gyvena Robertas Redfordas, Larry Hagmanas, Tomas Hanksas, Jimas Carrey‘is ir Stingas.

2. Ne visų garsių aktorių vaikai seka tėvų pėdomis. Legendinės Holivudo žvaigždės Pierce’o Brosnano sūnus Parisas – puikus to pavyzdys. Jis nepasuko aktorystės keliu, bet būdamas vos 18-kos, jis jau spėjo sužavėti mados pasaulį ir susikūrė neblogą karjerą. Vos prieš porą metų modeliu dirbti pradėjęs vaikinas jau pozavo korėjietiško „GQ“ žurnalo viršeliui bei demonstravo „Dolce & Gabanna“ bei „Balmain“ drabužius. Jis taip pat labai aktyviai pasisako už aplinkosaugą ir kai Kaliforniją nusiaubė miškų gaisras, jis padėjo atsodinti jo plotus.

3. Labai smagu, kad užsieniečiai atranda vis dažniau Lietuvą kaip lokaciją kino filmams, bet taip pat labai smagu, kad čia turime talentingų kūrėjų, kurie prestižiniuose konkursuose rodo savo darbus. Būtent vieno lietuvio kurta dokumentika pateko į prestižinį kino festivalį. Paulius Neverbickas dalyvauja Kanadoje vykstančiame viename garsiausių pasaulyje ekstremalaus sporto dokumentinių filmų festivalyje, kur pristatė savo filmą „A Nordic Skater“ (Čiuožėjas). Tai pirmas toks filmas apie šiaurietiško čiuožinėjimo sportą, jis vos 5 minučių, tačiau jau sulaukęs dešimčių tūkstančių peržiūrų. Jo filmas buvo įtrauktas į geriausiųjų sąrašą, tai reiškia, kad jį per metus parodys 300-uose miestų.

Filmą pamatyk čia

4. Britanijoje vaikai išrinko TOP žvaigždes, kurios juos labiausiai gąsdina savo elgesiu ar išvaizda. Kitaip tariant – neatrodo patrauklūs ir mieli. Ketvirtoje vietoje atsidūrė atlikėja Miley Cyrus, trečioje vietoje – jų buvęs premjeras Davidas Cameronas, antroje – X faktoriaus teisėjas Simonas Cowellas, o trečioje – Lady Gaga.

5. Futbolininkai dominuoja daugiausiai iš socialinio tinklo „Instagram“ uždirbančių žmonių sąraše, bet vienas jų – portugalas Cristiano Ronaldo – čia neturi sau lygių. Turino „Juventus“ lyderis C. Ronaldo iš šio socialinio tinklo uždirba daugiausiai visame pasaulyje. Jis keldamas įvairaus turinio nuotraukas futbolininkas gauna daugiau pinigų, nei jam sumoka atstovaujamas futbolo klubas. Pavyzdžiui, vien pernai iš Instagramo jis papildė savo kišenę 40 mln. dolerių, o per metus klube jis gauna apie 30 mln. dolerių.

6. Futbolo žvaigždės Davido Beckhamo ir dizainerės Victorios Beckham vyriausias sūnus Brooklynas Beckhamas tituluotas 2019 metų geidžiamiausiu britų viengungiu. Pasak britų mados žurnalo „Tatler“, 20-metis fotografas įveikė ne vieną aristokratą, taip pat merginų numylėtinį, buvusį vaikinų grupės „One Direction“ narį Harry Stylesą. Visgi netrūksta kalbų, kad dabar jaunasis Beckhamas susitikinėja su viena mergina, todėl yra tokių, kurie nori skųsti jo pergalę viengungio konkurse.

7. Pietvakarių Kalifornijoje ir toliau siautėja ugnis. Savo namus jau paliko krepšinio žvaigždė, „Los Angeles Lakers“ klube žaidžiantis LeBronas Jamesas su šeima. Apie tai, kad gaisras pasiekė jų namus, socialiniuose tinkluose pranešė pats ir paskatino evakuotis kitus. LeBrono Jameso šeimos pavyzdžiu turėjo pasekti ir garsus aktorius bei politikas Arnoldas Schwarzeneggeris. Apie tai jis taip parašė savo „Twitter“ paskyroje: „Šį rytą mes saugiai palikome namus. Jei jūs esate pavojingoje zonoje, suskubkite pasišalinti.“ Visgi tūkstančiai žmonių jau paliko savo namus ir gelbėtojai kol kas negali pasakyti, kada gaisras bus sustabdytas ir pavojaus nebeliks.

8. Guinnesso pasaulio rekordų knygoje užfiksuoti ne tik patys įdomiausi ir ekstremaliausi, bet ir keisčiausi rekordai. Pasirodo, kad kai kurios pasaulinės garsenybės taip pat gali pasididžiuoti turėdamos Gineso rekordą. Pavyzdžiui, Justinas Bieberis turi ne vieną. Jis – jauniausias dainininkas, kurio net penki albumai (jam būnant vos 19 metų) JAV užkopė į pirmas muzikos topų vietas. Taip pat jam priklausė ir nelabai malonus rekordas – daugiausia paspaudimų „nepatinka“ sulaukusio vaizdo klipo už dainą „Baby“. Beyonce taip pat pasiekusi rekordų – jai priklauso didžiausio pergalių skaičiaus „MTV Video Music“ apdovanojimuose (net 24) bei daugiausia nominacijų Metų vaizdo klipo kategorijoje (7). Rekordas už daugiausiai žodžių turinčią dainą 2013-aisiais atiteko reperiui Eminemui. Kūrinyje „Rap God“ per šešias minutes ir keturias sekundes ištarta 1560 žodžių. 2019 metų balandį A.Grande nukarūnavo Seleną Gomez ir tapo didžiausią sekėjų skaičių socialiniame tinkle „Instagram“ turinčia moterimi. Tačiau tai ne vienintelis dainininkei priklausantis rekordas. Muzikos platformoje „Spotify“ jos kūriniai 2018-aisiais buvo perklausyti daugiausia kartų – net 3 mlrd.