1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: kas čia ne taip?!

Pramogų pasaulyje dar viena nauja savaitė, todėl čia pačių karščiausių naujienų tikrai netrūksta. Jei praleidai ryto laidą, skaityk čia!

Vakar Ispanijoje įvyko 26-ieji MTV Europos muzikos apdovanojimai, kuriuose tikrai netrūko staigmenų. Ir nors didžiausias pergalių skaičius buvo pranašaujamas atlikėjai Arianai Grandei – ji buvo nominuota 7-iose kategorijose – ji namo neparsivežė nei vienos statulėlės. Geriausia popmuzikos atlikėja ir geriausią stilių turinčia atlikėja pripažinta Halsey. Ji ant scenos atsiimti prizo lipo du kartus. Geriausia daina išrinkta Billie Eilish daina „Bad Guy“, geriausias atlikėjas – Shawn Mendes, geriausias naujokas – Billie Eilish

Angelinos Jolie ir Brado Pitto keturiolikmetė dukra Zahara kartu su juvelyru Los Andžele pristatė savo papuošalų liniją „Zahara Collection“. Pristatymas įvyko „Disney“ juostos premjeros metu. Visgi daugelio nuostabai visos gautos lėšos atiteks Los Andžele veikiančiai organizacijai „Ruth Shelters“, besirūpinančiai smurtą patiriančių moterų ir vaikų apgyvendinimu.

Nors Helovinas jau praūžė, atgarsiai apie jį vis dar sklinda, o daugiausiai pramogų pasaulyje kalbama apie Heidi Klum organizuojamą vakarėlį. Ne paslaptis, kad vokietė yra didžiausia šios šventės gerbėja ir yra žinoma dėl stulbinančių, kasmet vis geresnių kostiumų. Ne išimtis ir šie metai – pati H.Klum joje pasirodė persirengusi šlykščiu ir gąsdinančiu ateiviu. Sukurti įvaizdį jai prireikė 12 valandų. Tiesa, bilietų kaina – atitinkama jo populiarumui. Bilietas vienam žmogui kainavo beveik 2400 dolerių, o stalelis dešimčiai – kiek daugiau nei 38,4 tūkst. dolerių.

Absurdiški įstatymai Irane tikrai ne vienam atima žadą. Čia labai suvaržytos moterų teisės. Ir, pavyzdžiui, kad įrodytų, jog moterų teisės šalies atstovams tikrai nerūpi, Irano muzikos platformose nuo albumų ir singlų viršelių pašalinti moterų atvaizdai, net jei ant jų pozuoja ryškiausios pasaulio dainininkės. Pavyzdžiui, albumai, kur pozuoja Lady Gaga, Shakira, Beyonce ar dar kitos atlikėjos, tiesiog pakeitė viršelius, kur žvaigždžių nebeliko. Absurdiškai atrodo, kad viršelyje, kuriame buvo Bruno Mars ir Cardi B, neliko Cardi B, o nuotraukoje pozuoja vienas B. Marsas. Nuotraukų, paveikslėlių ir albumų viršelių retušavimas yra vienas iš būdų, kaip apribojama moterų saviraiška, ypatingai muzikoje. Apribojimus sukūrė pati Irano vyriausybė, remdamasi islamo taisyklėmis.

Pamatyk albumų ir singlų viršelius ČIA!

Žurnalas „Forbes“ atskleidė, kokios jau mirusios žvaigždės iki šių metų spalio mėnesio uždirbo daugiausiai. Per pastaruosius metus daugiausiai po mirties uždirbusių žvaigždžių sąrašo pirmoje vietoje – Michaelas Jacksonas, nepaisant to, kad pasirodžius prieštaringai vertinamai HBO dokumentikai. Jis uždirbo 60 mln. dolerių. Antroje vietoj Elvis Presley – 39 mln. dolerių, trečioje – Charlesas Schulzas – 38 mln. dolerių, ketvirtoje – Arnoldas Palmeris – 30 mln. dolerių, penktoje – Bob Marley – 20 mln. dolerių.

Internete aistras įkaitino aktoriaus Leonardo DiCaprio nuotrauka su klimato aktyviste Greta Thunberg. Žvaigždė savo socialiniuose tinkluose rašė, kad jis tikisi, kad Gretos raginimas imtis veiksmų prieš klimato krizę pažadins politikus visame pasaulyje. „Greta tapo mūsų laikmečio lydere", - rašė L. DiCaprio. Jis tvirtino, kad dėl tokių jaunų žmonių, kurie aktyviai kovoja dėl klimato kaitos, ateitis gali būti tik optimistiška.

22-ejų Jonathanas Nguyenas savo socialiniuose tinkluose pasidalijo kadrais su mama, tačiau net nenutuokė, kad per akimirką apie jį rašys viso pasaulio žiniasklaida. Jis pasidalijo keliais kadrais su savo mama, tačiau internautai negalėjo patikėti, kad tai ne jo mylimoji, o per 40-metį jau perkopusi jo mama.

Nuotraukas pamatyk ČIA!