1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: Sicilijoje dalijami nemokami namai

Pramogų pasaulio naujienos jau čia! Jas gali išgirsti kiekvieną rytą nuo 7 iki 10 valandos! 

Aktorius Audrius Bružas ir „First face model“ agentūros vadovė, modelis Aistė Andrijauskaitė pasuko skirtingais keliais – poros nebesieja romantiški jausmai. Šią žinią žiniasklaidai patvirtino pati Aistė. Daugiau nei metus kartu buvusi pora pasuko skirtingais keliais, o Aistė sake, kad nenori daugiau būti siejama su šiuo žmogumi. Cituoju: „Mes ne kartu, nes šis vyras yra arogantiškas, egoistas, pasipūtęs, didybės persunktas ir elementarios pagarbos neturintis chamas“. Pats Bružas šitos situacijos nekomentavo.

Dizaineris Juozas Statkevičius keičia taktiką – jei anksčiau jis buvo paskelbęs, kad bilietai į jo madų šou kainuos po 40 eurų, o žiniasklaidos atstovai į šou negalės patekti su akreditacijomis, dabar Statkevičius žengė kitą žingsnį. Norintys patekti į jo šou bilietą įsigyti galės vos už 10 eurų. Tai yra dvigubai pigiau nei praėjusiais metais ir keturis kartus pigiau nei užpraeitais metais.

Sicilijoje dalijami nemokami namai. Siekdamas įveikti gyventojų skaičiaus mažėjimą ir atgaivinti bendruomenę, Sicilijos Cammarata miestas atiduoda apleistus nekilnojamojo turto pastatus, o juos įsigiję žmonės turi įsipareigoti juos atnaujinti per trejus metus. Pirmenybė bus teikiama jaunoms poroms su vaikais, o savininkams leidžiama pastatus pertvarkyti į nakvynės namus, viešbučius, parduotuves, restoranus arba laikyti juos kaip privačius namus.

„Volkswagen“ oficialiai pradėjo gaminti elektrinį automobilį ID.3. „Volkswagen“ garantuoja, kad elektromobilio baterija, leidžianti nuvažiuoti 550 km viena įkrova, išlaikys mažiausiai 70 proc. savo talpos aštuonerius metus arba kitaip tariant iki nuvažiuojant 160 tūkst. km. Vokietijos vyriausybė tvirtina, kad jų tikslas – iki 2030-ųjų keliuose būtų bent 10 mln. elektromobilių. Tam jiems reikės 1 mln. įkrovimo stotelių, kurioms valdžia investuos 3,5 mlrd. Eurų.

Skirtingais keliais taip pat pasuko ir garsenybių fotografas Gediminas Žilinskas ir Deimantė Kazėnaitė – pora draugavo 7-erius metus, buvo susižadėję. Kalbos apie galimas skyrybas jau sklido ir kiek anksčiau, kuomet dar visai neseniai iš Deimantės Kazėnaitės socialinio tinklo dingo judviejų nuotraukos. Kodėl taip nutiko – nei viena pusė nesutiko komentuoti.

Pasaulyje itin populiari „profesija“ – žaislų ekspertai – atkeliavo ir į Lietuvą. Jais tapo atlikėjos, vokalo mokytojos Dianos Dargienės dukra Unė ir krepšininko Roberto Javtoko sūnus Simas Javtokas. Vienas videoįrašų per savaitę surinko 60 tūkst. peržiūrų. Projekto sumanytojai tikisi, kad tai – tik pradžia ir žaislų ekspertų videoįrašai užkariaus Lietuvos vaikų širdis. Užsienietis Ryanas, kurio kanalas vadinasi „Ryan Toy Review“ 2018-aisiais buvo daugiausiai iš YouTube uždirbęs vaikas – jis per metus uždirbo 22 mln. dolerių.