1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: Teslos atnaujinimas baigiasi avarijomis

Pramogų pasaulyje – dar viena nauja savaitė! Kas rytą laidoje „Šok į kelnes“ Elena paruošia pačias karščiausias ir pikantiškiausias naujienas iš viso pasaulio, jei praleidai, skaityk čia!

Savaitgalį prie LRT rūmų įvykusio mitingo metu pareigūnai sulaikė komiką Olegą Šurajevą. Žmonės mitingavo dėl vienos televizijos laidos, kurioje buvo rodomi gėjai tėčiai, kurie surogatinių motinų pagalba augina vaikus. Mitinguotojai išreiškė poziciją, esą toks laidos turinys daro neigiamą įtaką nepilnamečiams. Mitinge su suknele ir peruku pasirodęs Olegas taip pat bandė kalbinti susirinkusius, tačiau daugeliui tai pasirodė kaip provokacija. Todėl policijos pareigūnai jį su antrankiais išvežė į areštinę. Visgi tai jau ne pirmas kartas, kai Šurajevas atsiduria policijoje, todėl komikas neslėpė geros nuotaikos ir tik pasijuokė iš visos situacijos, kad buvo areštinėje su peruku ir suknele.

„Tesla“ savo klientus pradžiugino ilgai lauktu programinės įrangos atnaujinimu V10, su kuriuo vairuotojai įgijo galimybę naudotis funkcija, kuri vairuotojams leidžia išsikviesti transporto priemones iš automobilių stovėjimo aikštelės ar kitais sudėtingesniais atvejais. Tiesiog pagal savo lokaciją pasirenkate, kad netoliese esantis jūsų automobilis pats išsiparkuotų ir atvažiuotų iki jūsų, tačiau ne viskas vyksta tiksliai taip, kaip buvo planuota ir pasipylė avarijos... Internete pilna vaizdo įrašų, kaip žmonės išbando šią naują funkciją, tačiau juose netrūksta ir pačių įvairiausių avarijų. Visgi yra ir tų, kurie šiuo atnaujinimu labai džiaugiasi ir nesusidūrė su jokiais sunkumais, tačiau panašu, kad prie naujos funkcijos tobulinimo dar teks padirbėti.

Adidas ir Prada suvienijo jėgas tam, kad sukurtų ribotą sportinių batelių kolekciją. Internautai juokiasi, kad bateliai turėtų vadintis Pradidas arba Adada. Tiesa, sportiniai bateliai taip pat yra labai paklausūs tarp kolekcionierių, pavyzdžiui, viena Nike batelių pora aukcione buvo parduota už beveik pusę milijono eurų, todėl tikimasi, kad ir šie Adidas ir Prada kurti bateliai po kažkiek laiko bus verti daugybės pinigų.

Socialinis tinklas „Twitter“ savo sistemoje nebeskelbs jokių politinių reklamų. Twitter atstovai sakė, kad reklama internetu yra neįtikėtinai galinga ir labai veiksminga komerciniams reklamuotojams, ši galia įneša reikšmingos rizikos į politiką, kur ją galima naudoti paveikti balsams, nuo kurių priklauso milijonų gyvenimai. Kritikai taip pat ragina „Facebook“ uždrausti bet kokias politines reklamas, tačiau kol kas „Facebook“ jokio žingsnio nesiima.

Garsenybės pasidalijo netikėčiausiomis gerbėjų dovanomis ir jų poelgiais. Kažkas savo dievaitę, dainininkę Dolly Parton pagerbti panoro labai neįprastu būdu – prie durų palikdami kūdikį. Kaip rašoma „Insider“, suvystytas mažylis turėjo laiškelį, ant kurio buvo parašyta, kad kūdikis pavadintas Jolene – D.Parton dainos tokiu pat pavadinimu garbei. Britų dainininkei Jessie J per repeticiją susilaužius koją, ištikima jos gerbėja, nenorėdama atsilikti nuo savo dievaitės, padarė tą patį - susilaužė savo koją.

Buvo atlikta apklausa tarp 13-38-erių amžiaus žmonių ir jų buvo klausiama, kuo jie norėtų ar būtų norėję užaugę. Ir daugelio apklausos atsakymai tikrai nenustebino... Net 86 procentai žmonių sako, kad jie norėtų būti influenceriais ir socialiniuose tinkluose reklamuoti daiktus už pinigus.

Ne itin gera reputacija garsėjančiame Niujorko rajone esančius laiptus ėmė gausiai lankyti turistai. Šią vietą išgarsino neseniai ekranuose pasirodęs filmas „Džokeris“. Niujorko Bronkso rajone esantys laiptai tapo bene viena lankomiausių filmo gerbėjų vietų, kur jie išsidažę kaip Džokeris fotografuojasi.