1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: juokingas Šaro ir Čeponio pokalbis plinta internete

Kaip ir kas rytą – pačios karščiausios pramogų pasaulio naujienos! Šaro ir Čeponio trumpas apsižodžiavimas, Žydrūno Savicko nesėkmė ir dar daug kitų dalykų!

Keliautojas Martynas Starkus įstrigo Bolivijoje, kur su komanda filmuoja naują projektą, o išgyvenimais pasidalijo savo feisbuke. Garsus vyras sakė, kad nežino, kada jam pavyks iš ten ištrūkti, kadangi šalį krečia neramumai. Jis pasakojo, kad su kolegomis nusprendė bėgti į kitą miestą, pasikeitė savo lėktuvo bilietus, tačiau šalyje kilę neramumai labai apsunkino jų keliavimą – buvo net sunku rasti su kuo nuvažiuoti iki oro uosto, teko pasikliauti siauromis gatvėmis vežančiais taksistais, o šiaip ne taip nuvykę sužinojo, kad skrydis nukeltas dėl liūties. Kaip pats Martynas rašė „Grynai, kad nuobodu nebūtų“. Kol kas neaišku, kada keliautojai grįš į Lietuvą, nes šiuo metu jie pasiryžę filmuoti Bogotoje.

Dovilė Filmanavičiūtė socialiniuose tinkluose sugėdijo galiūną Žydrūną Savicką. Jis savo paskyroje buvo išsakęs nepasitenkinimą tuo, kad homoseksualams televizija suteikia per daug dėmesio, o jo žinutės nuotrauka Dovilė pasidalijo savo paskyroje. Esmė ta, kad jis rašė, jog jam gėda, kad už mokesčių mokėtojų pinigus yra rodomas toks turinys. Dovilė skelbė: Tikras šviesulys tas mūsų stipruolis Žydrūnas. Daugiau net nežinau ką pridurti. Gal, kad man visai negėda ir aš dar primokėt galiu. O tada internete prasidėjo komentarų lavina, nukreipta prieš Savicką... Vieni rašė, kad jis gėdijasi pats savo vardo, kiti, kad išmes jį iš draugų ir daugiau tokiu žmogumi nesididžiuos.

Aktorius Macaulay Culkinas, panašu, ir vėl brenda į „Vienas namuose“ upę. Neseniai buvo paskelbtas naujas vaizdo įrašas, leidžiantis suprasti, kad, artėjant Kalėdų beprotybei, reklamos tikslais aktorius ir vėl įsikūnija į garsųjį filmų „Vienas namuose“ personažą. Tiesa, šįkart jis tapo vienos kojines gaminančios kompanijos veidu, nors gal reikėtų sakyti kojomis, ir taip sakydamas, kad „kiekviena diena yra kaip šventė, išskyrus šventes“ vėl sugrįžo į savo personažą.

Socialiniuose tinkluose išplito trumpas vaizdo įrašas po „Dzūkijos“ ir „Žalgirio“ rungtynių. LKL paskyroje trumpas įrašas pavadintas „Telenovelė: Jasikevičius ir Čeponis, antra serija“. Ten prieš oficialią konferenciją Šarūnas Jasikevičius ir komentatorius Vaidas Čeponis apsikeitė šmaikščiomis frazėmis apie svorio metimą. Čeponis sakė, kad greitai bėga, bet Šaras tik pradėjo juoktis ir sakyti, kad taip nemano. Kiek vėliau treneris paklausė Čeponio kiek laiko jis meta svorį, o Čeponis atsakė, kad nuo gimimo. Storas gimiau. Bet laiko turiu. Išeisiu į pensiją, bus laiko. Jį jau peržiūrėjo 42 tūkst. žmonių.

Kol Lietuvoje vieniems jau trūksta sniego, Čikagoje žmonės jo trūkumu tikrai nesiskundžia. Būtent čia siaučia sniego audra. Čia buvo atšaukta beveik tūkstantis skrydžių, o vienas lėktuvas, besileidžiant ant tako, tiesiog nuo jo nuslydo. Pasak Amerikos žiniasklaidos, Čikagoje jau prisnigo apie 12 centimetrų sniego, tikėtina, kad temperatūra nukris iki -20 laipsnių šalčio.

Vokietijoje esantis Radboud universitetas savo studentams siūlo paslaugą, kuri tai neva padeda kovoti su artėjančios sesijos sunkumais ir stresu. Pasirodo, kad ten studentai gali atsigulti į „streso kapą“, kuriame padedama atsikratyti nerimo. Šalia universiteto iškasta kapo duobė, o aplink visur kabo plakatai, kviečiantys gultis į „memento mori“ (atmink, kad mirsi) kapą. Niekas nesitikėjo, kad jis bus toks populiarus, todėl studentai turi registruotis internetu, kur gali užsisakyti šią paslaugą nuo 30 min iki 3 valandų.