1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: „vienaragis“ šunelis tapo interneto sensacija

Pramogų pasaulyje dar tokios dienos nebuvo – visą dėmesį pasiglemžė benamis šunelis, kuris dabar jau pramintas „vienaragiu“.

Socialiniuose tinkluose išplito mažo šunelio nuotrauka, kuri iškart užkariavo tūkstančių širdis. Dėl to, kad šuniui ant kaktos auga maža uodega jis pramintas vienaragiu. Gyvūnų prieglaudos darbuotoja jį rado išmestą į gatvę, todėl nusprendė juo pasirūpinti, o jo nuotrauka pasidalijo socialiniuose tinkluose, kur jis iškart sulaukė milžiniško dėmesio iš tų, kurie nori pasiimti augintinį.

Garsiausio pasaulyje cirko „Cirque du Soleil“ įkūrėjas milijardierius Guy Laliberte buvo sulaikytas Prancūzijoje dėl įtarimų, kad jis savo privačioje saloje Ramiojo vandenyno pietuose augina kanapes. Verslininkas pats pasidavė policijai. Jo kompanija „Lune Rouge“ išplatino pareiškimą, kuriame rašoma, kad G. Laliberte naudoja kanapes „medicinos ir griežtai asmeniniais tikslai“, tačiau pareiškime griežtai neigiama, kad verslininkas gabendavo narkotikus iš savo privačios salos.

Artėjant didžiausioms metų šventėms taip pat pasipylė ir patys įvairiausi darbų skelbimai – viena įmonė užsienyje pradėjo ieškoti žmonių, kurie pagal sudarytą sąrašą apipirks šventėms tuos, kurie tam neturi laiko. Viskas, ką reiks daryti, tai gavus užsakovo pirkinių ir kalėdinių dovanų sąrašą, keliauti į parduotuves ir jį apipirkti. Už vieną apsipirkimą žmogui siūloma po 1 tūkst. dolerių.

Venecija jau kurį laiką tiesiogine to žodžio prasme – skęsta. Ją užliejo pats aukščiausias potvynis per daugiau nei 50 metų, todėl vieniems turistams tai tapo šiokia tokia atrakcija, o kitiems tikrai virto nemenku galvos skausmus. Vandens lygis pasiekė 1,87 cm lygį, o Twitteris tiesiog lūžta nuo žmonių nuotraukų bei istorijų iš Venecijos, vienas populiariausių „hashtagų“ – Venice Flood. Su juo žmonės dalijasi pačiais įvairiausiais kadrais – kas rodo savo pramogas braidant, o kas išdrįsta net ir paplaukioti užsemtomis gatvėmis. Būtent vieno drąsuolio vaizdo įrašas išplito internete, kurį jau peržiūrėjo dešimtys tūkstančių.

 

 

Gerai žinoma būsto nuomos programėlė „Airbnb“ sulaukė konkurento – pradėjo veikti kita platforma, pavadinimu „Fairbnb“, kuri keliautojams leis užsisakyti apgyvendinimo paslaugas, o net 50 procentų nuo tos sumos bus paaukota įvairioms labdaros organizacijoms ir socialiniams projektams. Programėlė jau veikia Amsterdame, Valencijoje, Barselonoje, Bolonijoje ir Venecijoje, o būtent jos įkūrėjai nori padėti kovoti su masinio turizmo padariniais miestuose ir kitose lankytinose apylinkėse.

Internete išplito vaizdo įrašas, kuris buvo nufilmuotas Vilniuje – čia ant troleibuso galo, besileidžiančio Narbuto gatve link centro, vienas vaikinas buvo prilipęs tarsi spiderman’as. Vaikinas visą kelią leidosi prisikabinęs, o kiek vėliau, kai troleibusas sustojo, nuo jo nušoko ir tiesiog nuėjo.

Pamatyk čia!

Liūdnos žinios socialiniam tinklui „Facebook“ – vienas vartotojas aptiko, kad socialinio tinklo programėlė galėjo aktyviai naudoti jūsų telefono kamerą be jūsų žinios. Kamera imdavo veikti tuo metu, kai tinklo vartotojas skaitydavo arba kitaip „skrolindavo“ savo naujienų srautą. Kaip skelbia CNN, šią problemą pastebėjo „Facebook“ vartotojas Joshua Madduxas. Manoma, kad ši neįprasta „Facebook“ veikla pasireiškia tik tiems, kurie naudoja „iOs“. J. Madduxas savo pastebėjimu pasidalino socialiniame tinkle „Twitter“. Jis taip pat ir įkėlė filmuotą medžiagą: vaizdo įraše matoma, kaip vartotojui naršant „Facebook“, fone mirguliuoja vaizdas, transliuojamas galinės telefono kameros. „Facebook“ atsiprašė dėl šio nesusipratimo ir sakė, kad bandys spręsti šią bėdą.