1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: gražiausia Kalėdų reklama?

Pramogų pasaulyje tikrai pati laukiamiausia savaitės diena – penktadienis! O kartu su ja ir karščiausios naujienos iš viso pasaulio!

Dainininkė Pink patvirtino daranti pertrauką muzikinėje karjeroje. Mažiausiai metus žinoma atlikėja nerengs individualių pasirodymų, tik kurs naujas dainas ir jas įrašinės. Pink pastaruosius dvejus metus su koncertine programa gastroliavo po įvairias šalis. Kad daro laikiną pertrauką muzikoje dainininkė patvirtino atvykusi į „muzikos apdovanojimų ceremoniją. Ji sakė, kad dabar visą laiką skirs šeimai ir savo mylimajam, atėjo jos laikas duoti duoklę šeimynai.

Kiekvienas žmogus gali daryti tai, ką panorėjęs, tik ne amerikiečių reperio T.I. dukra. Žinomas atlikėjas užrūstino internautus pasigyręs, kad reguliariai veda dukrą pas ginekologą, kad šis patikrintų ir patvirtintų, jog ji vis dar neprarado nekaltybės. Jis taip pat sakė, kad patikros metu kabinete būna kartu su savo dukra ir laukia gydytojo komentarų. Tokie reperio pareiškimai neilgai trukus sukėlė didelį pasipiktinimą. Jo komentarai, tai, kad atskleidė privačią informaciją apie dukrą, pavadinti nepadoriais, o jo skleidžiami įsitikinimai – klaidinančiais.

Faktas, kad artėjant Kalėdoms prasideda ne tik pirkinių karštinė, bet ir parduotuvės kaip tik įstengdamos bando pritraukti savo klientus. Ne išimtis ir Jungtinėje Karalystėje populiarus parduotuvių tinklas „John Lewis“. Socialiniuose tinkluose jau išplito bene labiausiai laukiama reklama, kurią jau peržiūrėjo šimtai tūkstančių. Šiemet vaizduojami nelaimes netyčia sukeliančio drakoniuko Edgaro, gyvenančio mistiniame kaimelyje, ir jo raudonplaukės geriausios draugės Avos nuotykiai. Reklama vos tik pasirodė, iškart buvo tituluota geriausia šių metų kalėdine reklama.