1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: pasakė, kaip reikia laikyti vairą

Pramogų pasaulyje jau penktadienis, o pačios karščiausios naujienos čia!

Lietuvoje nuskambėjusi garsioji byla, susijusi su Kedžiu, Venckiene ir Stankūnaite, pasirodo, dėmesio sulaukė ir užsienyje. Paaiškėjo, kad prieš metus ją aptarti savo kanale internautai paprašė populiarios vaizdo įrašų platformos „YouTube“ žvaigždės Philipo DeFranco. Milijonus peržiūrų savo vaizdo įrašais renkantis vyras, kurio turinį prenumeruoja 6,4 mln., pasidomėjo įvykiais Lietuvoje, o visa tai sudėjo į 17 min. vaizdo įrašą, kurį peržiūrėjo beveik 1,5 mln. kartų. Vyras pateikė visą chronologinę įvykių seką, o tam rėmėsi rastais straipsniais anglų kalba.

Praėjus vos pusmečiui po vestuvių skirtingais keliais pasuko Lietuvoje lankęsis atlikėjas, hito „Human“ autorius Rag’n’Bone Man su žmona Beth. Pora dar ne taip seniai iškėlė vestuves, kuriose abu vilkėjo sportinius kostiumus, o taip pat pasipuošti jie liepė ir savo šventės svečiams. Visgi net ir santuoka santykių jiems nepadėjo išpuoselėti. Motyvo, kodėl jie pasuko skirtingais keliais, nors kartu buvo daugiau nei dešimtmetį, nei vienas, nei kitas nekomentavo.

Automobilių gamintojas „Aston Martin“ sukūrė SUV automobilį specialiai skirtą moterims – taip nutiko dėl to, kad „Aston Martin“ pagrindiniais klientais yra vyrai, todėl jie nusprendė plėsti savo pirkėjų ratą ir orientavosi į dailiosios lyties atstoves. Naujasis DBX modelis kainuos apie 170 tūkst. eurų, o nuo 0 iki 100 km/h greičio įsibėgėja vos per 4,5 sekundės.

Ispanijos teismas nusprendė, kad pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ įvestas papildomas rankinio bagažo mokestis nėra teisingas ir jo Ispanija atsisakys. Viskas prasidėjo dėl to, kad vienas žmogus, kurio rankinis bagažas svėrė 10 kilogramų, buvo priverstas sumokėti 20 eurų papildomai, tačiau kreipėsi į teismą ir šią bylą laimėjo. Rankinių bagažų apmokestinimas tikrai kelia daug ir pačių įvairiausių kalbų, žmonės piktinasi, kad anksčiau už tai nereikėjo mokėti, tačiau dabar bandoma paimti kiekvieną centą.

Kaip vairuodami laikote vairą? Atrodo, kad šis klausimas nėra labai reikšmingas, tačiau nuo rankų padėties ant vairo priklauso labai daug. Hirošimos ir Nagojos mokslininkai nustatė, kad neteisingai laikydami vairą dažnai patys save apgaunate. Lietuvoje dažnai mokama vairą laikyti ties 9 ir 3 valanda, tačiau Amerikoje mokama jį laikyti ties 10 ir 2 valanda. Būtent taip „amerikietiškai“ laikant vairą jį pasukti galėsite greičiau, bet ne taip plačiai, kaip laikant „europietiškai“. Visgi didele bėda vis dar išlieka tai, kad žmonės vairą laiko visiškai bet kaip, o tai tik padidina riziką laiku nesureaguoti į kelyje atsiradusias kliūtis. Buvo atliktas tyrimas, kuriame žmonės turėjo vairuoti skirtingose padėtyse laikydami vairą, ir taip bandyti sureaguoti į kelio kliūtis, visgi buvo nuspręsta, kad pati geriausia padėtis yra ties 9 ir ties 3 valanda.

Bene garsiausias pasaulio mados žurnalas „Vogue“ žengė neįprastą žingsnį ir nustebino savo gerbėjus – Meksikai ir Didžiajai Britanijai skirtą numerį papuošė translytis Estrella Vazquez. 37-erių vyras jau kurį laiką bando virsti moterimi, o toks jo virsmas ir visa ši situacija, kuri sparčiai tikrai yra vis garsiau aptarinėjama, paskatino legendinį žurnalą imtis tokių veiksmų. Aišku, socialiniame tinkle „Twitter“ netrūksta įvairių pasisakymų – vieni sako, kad daugiau žurnalo nebepirks, nes jis orientuojasi nebe į aukštąją madą, o kiti palaiko tokį sprendimą ir liberalėjantį požiūrį.

Iškilmingas „Tesla“ naujojo elektrinio pikapo pristatymas organizatorius pastatė į nepatogią padėtį, kai demonstruojant esą neperšaunamų langų tvirtumą šie sutrūkinėjo, todėl sutrikusiam įmonės vadovui Elonui Muskui tolesnę renginio dalį teko vesti stovint priešais smarkiai apgadintą mašiną. Tačiau tai ne vienintelė Musko nesėkmė – vakar bandant Space X eksperimentinį erdvėlaivį jis susprogo.

Mokslas tikrai labai sparčiai žengia tolyn. Buvo sukurtas ir apmokytas dirbtinis intelektas gali prognozuoti tikimybę, kad konkretus asmuo mirs per artimiausius metus. Išvadas kompiuteris pateikia išanalizavęs širdies tyrimų rezultatus ir kartais mirtį prognozuoja net tada, kai medikams visi tyrimai jokio įtarimo nekelia. Tad mokslininkai suglumę – šio dirbtinio intelekto veikimo principai mokslininkams yra nežinomi, tačiau panašu, kad perversmas atkeliauja į mediciną ir technologijos tikrai pažangėja.

Socialiniuose tinkluose išplito nemalonus vaizdelis, kurį užfiksavo vienas metro belaukęs žmogus. Vienas vyrukas, panašu, nespėjo ryte susiruošti į darbą ir nusprendė atsitempti dantų šepetėlį į stotelę. Dantis valytis pradėjęs vyras visgi pradėjo spaudytis ir taip atkreipė žmonių dėmesį. Vieni jį bandė sudrausminti, kiti pradėjo filmuoti, bet vyrui buvo nė motais.

Daugiau galite pamatyčia ČIA!