1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: internautai nesulaiko juoko

Pramogų naujienose šiandien karšta – kodėl internautai juokiasi iš atlikėjos Lizzo, ką socialiniuose tinkluose kalba apie Alytaus merą ir kaip 82-ejų senolė primušė įsibrovėlį? Apie visa tai gali išgirsti ryto laidoje „Šok į kelnes“!

Broliai Lavrinovičiai sulaukė pasiūlymo iš Kinijos, tiesa, ne žaisti krepšinį, o sudalyvauti didžiausiame pasaulyje dvynių festivalyje. Kasmet ten susirenka apie 12 tūkst. porų dvynių, o broliai, kurie yra aukščiausi pasaulyje dvyniai, tikrai ten turėtų sudalyvauti. Tiesa, Kšištofas ir Darjušas juokėsi, kad ten bus tarsi tikros žvaigždės – jie tikri, kad kinai juos mėgsta, todėl ten jų laukia ir specialus aptarnavimas, VIP viešbučiai ir taip toliau.

Keleivių pavežėjų kompanija „Uber“ neteko teisių tęsti savo darbą Londone. Už transportą Londone atsakinga įstaiga nusprendė, kad reikia nutraukti jų licenciją dėl to, kad ši įmonė nėra tinkama, nes joje dirbti gali bet kas, kas turi teises. Tai yra vienas didžiausių praradimų „Uber“, tačiau prieš tai jų į savo šalį nebeįsileido nei Bulgarija, nei Vengrija, nei Danija.

Pasirodo, kad būna ir taip – Niujorke vyras įsilaužė į 82-ejų senolės namus, tačiau viešnagė jam baigėsi tikrai prastai. Moteris – buvusi kultūristė, tad susidoroti su įsilaužėliu jai buvo vieni juokai – moteris stvėrė namuose buvusius daiktus ir pradėjo atakuoti nusikaltėlį. 82-ejų senolė sviedė į vyrą stalą, o vyrui pargriuvus, ji keletą kartų ant jo užšoko, o netrukus iš virtuvės atsinešė savo anūko vaikiško šampūno ir ėmė švirkšti jį vyrui į veidą, kai šis bandė atsikelti. Su 102 kg štanga besitreniruojanti senolė pabandė pati išmesti vyrą iš namų, tačiau būtent tuo metu atvyko policija, kuri suėmė nedorėlį.

Tęsiasi buvusio Vilniaus mero Artūro Zuoko ir jo žmonos Agnės skyrybos – pora už uždarų teismo durų nagrinėjo jų bylą, o taip pat paaiškėjo, kad pora dėl daugybės aspektų bandys susitarti taikos keliu ir pasinaudos mediacijos būdu – tarp jų atsiras nešališkas teisėjas ar kitas asmuo, turintis kvalifikaciją.

Socialiniuose tinkluose po praūžusių Amerikos muzikos apdovanojimų netrūksta pačių įvairiausių reakcijų bei nuotraukų. Būtent į internautų akiratį pateko atlikėja Lizzo, kuri sužibėjo ant raudonojo kilimo – atlikėja atsinešė miniatiūrinį rankinuką, kuris tilptų delne, todėl jos gerbėjai bei kiti internautai iškart pradėjo kurti pačius įvairiausius paveikslėlius tiek Instagram, tiek Twitter tinkle. „Kai aš atsinešu motyvacijos į darbą“, „Visi vyrai, kurie liko Taylor Swift už nugaros“ ir kiti memai atsirado.

 

 

Vakar pasirodė žinia, kad Alytaus meras Nerijus Cesiulis anksčiau buvo didžėjumi, o tai iškart sulaukė gausybės reakcijų socialiniuose tinkluose. Meras į savo „Instagram“ paskyrą įsikėlė nuotrauką, darytą prieš 20 metų, o tada viskas ir prasidėjo. „Facebook“ puslapis taip pat pasidalijo mero nuotrauka ir prirašė „TAS JAUSMAS, KAI PRIEŠ TAPDAMAS ALYTAUS MERU, ESI "KARALIŠKOS ERDVĖS" VOKALISTAS“. Ir pridūrė: „Ugnim suspindus padanga“. Internautai rašė „kreipkitės į jį dabar tik DJ gerbiamas meras“.

Užsienyje išplito istorija, kaip smurtą šeimoje patyrusi moteris gudriai išsisuko nuo vyro. Pasirodo, kad ji, ranką prieš ją kėlusiam vyrui, pasakė, kad pas juos atvažiuoja picos išvežiotojas, tačiau tai buvo ne kas kitas, o policijos pareigūnai. Buvo pateikta pokalbio su 911 ištrauka, kur moteris užsakinėjo picą, tačiau prireikė kelių klausimų, kad darbuotojai suprastų, kad ne picos moteris nori, o pagalbos. Pareigūnai ją gyrė už nuovokumą ir sakė, kad tokioje situacijoje ji pasielgė geriausiai, kaip galėjo.