1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pramogų naujienos: ar ji tikrai tik milijonieriaus asistentė?

Pramogų pasaulyje dar viena diena, kurioje tikrai netrūksta pačių karščiausių naujienų!

Anglijoje Aukštasis teismas spręs, ar programine įranga, kuri buvo įdiegta „Volkswagen“, „Audi“, „Seat“ ir „Skoda“ dyzeliniuose automobiliuose, buvo siekta apeiti taršą ribojančius įstatymus. Tai yra viena didžiausių tokio pobūdžio bylų. Apie 90 tūkst. vairuotojų reikalauja kompensacijų iš Vokietijos autopramonės milžinės. Skandalas įmonei jau kainavo 30 mlrd. Eurų. Primenu, kad 2015-aisiais Volkswagen prisipažino įdiegus į 11 mln. automobilių programinę įrangą.

Prancūzijos pašto tarnyba jau išbandė ir pradėjo naudoti dronus laiškų ir siutinių pristatymui viename Alpėse esančių kaimelių. Pasak jų, dronas per 8 minutes įveikia automobiliui 30 minučių trunkantį atstumą, taip pat sumažina avarijų ledu padengtais keliais riziką. Tikimasi, kad toks robotizuotas laiškų ir siuntų pristatymas per kelerius metus išplis pasaulyje ir palengvins gyvenimą.

Aktyviai už Žemės išsaugojimą kovojantis Leonardo DiCaprio sulaukė ne tokių malonių žodžių iš Brazilijos prezidento. Anot jo, neva tai DiCaprio padėjo finansuoti grupes, kurios prisidėjo prie gaisro Amazonėje sukėlimo. Taip galvoti jis pradėjo po to, kai žvaigždė paaukojo beveik pusę milijono eurų miškų išsaugojimui. Visgi DiCaprio savo instagrame tokius kaltinimus paneigė ir sakė, kad tikrai prie gaisrų sukėlimo nėra prisidėjęs.

Įspūdinga metų pabaiga legendiniam futbolininkui – Lionelis Messis jau šeštąjį kartą gavo prestižinį „Auksinio kamuolio“ apdovanojimą. Tiesa, pernai jį laimėjęs Luka Modričius šiemet net nepateko į trisdešimtuką, o penkis kartus trofėjų laimėjęs Cristiano Ronaldo – tik trečias. 32 metų „Barcelona“ saugas Messi šiais metais tapo ispanų „La Liga“ turnyro nugalėtoju, pasiekė UEFA Čempionų lygos pusfinalį ir laimėjo Auksinį Batelį (pelnė 36 įvarčius) kaip rezultatyviausias žaidėjas Europoje.

Greito maisto tinklas „McDonald’s“ Lietuvoje atsisako plastikinių dangtelių gėrimams – dar visai neseniai jie pradėjo vykdyti šiaudelių politiką, o dabar ruošiasi ir dangtelių perversmui. Pasak jų, žmonės vis rečiau prašo šiaudelių ir tikrai jaučiama, kad jų naudojimas sumažėjo, todėl tikimasi, kad lygiai tas pats bus ir su plastikiniais gėrimų dangteliais. Tiesa, užsisakant gėrimus kavinės viduje, jie bus pristatomi be dangtelio, bet norint išsinešti ar išsivežti – su dangteliu.

Apie tokį darbą, kokį dirba Tyanna, svajoja daugelis. Ji – milijonieriaus asistentė. Tiesa, mergina turėjo įveikti 60 tūkst. kitų kandidačių, tačiau sėkmingai įveikusi visas užduotis ji tapo atsakinga už visus jo reikalus – mergina ne tik administruoja milijonieriaus socialinius tinklus, bet taip pat ir derina visas kelionių po pasaulį detales, stengiasi užtikrinti, kad jos bosui nieko netrūktų. Tiesa, už tai, kad ji atsakinga už visus jo asmeninius reikalus, ji gauna 32 tūkst. eurų atlyginimą kas mėnesį. Aišku, kalbų, kad mergina tenkina ir kitus milijonieriaus norus, netrūksta, tačiau ji tokias apkalbas tik neigia. Kaip galvojate jūs? 

Pamatyk milijonieriaus asistentę ČIA!