1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Kurie iš šių dalykų tave labiausiai verčia perjungti radijo stotį?


Per daug reklamų
Besikartojanti muzika
Per daug kalbantys vedėjai
Nepatinkantis kūrinys
Lietuviška muzika
Neįdomūs studijos svečiai

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Mados policija – ant raudonojo kilimo skaudus žvaigždžių fiasko

Pramogų pasaulyje po švenčių maratono netrūksta pačių įvairiausių ir pikantiškiausių naujienų. Apie jas plačiau gali išgirsti kiekvieną rytą laidoje „Šok į kelnes“. Praleidai? Skaityk čia!

Prasideda antroji Dakaro Saudo Arabijoje diena. Būtent šios dienos, vakar pirmoje vietoje finišavęs Vaidoto Žalos ekipažas, labiausiai bijojo, nes jiems reikės startuoti pirmiems. Sunku bus ir dėl to, kad nei vienas šturmanas kelio knygą gaus iškart prieš startą, todėl nebus galimybės iš anksto jos peržvelgti ar pasižymėti sudėtingiausias vietas. Pirmieji išvažiuoja motociklininkai, Arūnas Gelažninkas jau startavo, vėliau išjudės automobiliai: Vaidotas Žala 8:20 val., Benediktas Vanagas 9 val., o visi kiti likę lietuvių ekipažai išvažiuos į ruožą iki 10 valandos ryto. Faktas, kad socialiniai tinklai vakar lūžo nuo įvairiausių komentarų apie Vaidotą Žalą, daugelis ir užsienyje, „Twitter“ paskyroje jį vadina „Dakaro bomba“. Ir, aišku, atkreipia dėmesį į  skaičių sutapimą 319 ekipažo numeris, 319 kilometrų, 3:19 val.

Aišku, socialiniuose vis dar netyla Karolinos Meschino santykių drama. Trumpai tariant – pletkų forumo „Discord“ narės per šventes Palangoje sekė Karoliną, stebėjo Palangos tilto kameras, o galiausiai šaukšto atspindyje įžvelgė, kad ji leidžia laiką su savo buvusio vaikino geriausiu draugu. Galiausiai ji prisipažino, kad ji ir atlikėjas OG Version – pora, tačiau vaikinui ši žinia buvo naujiena. Mergina jau nuo penktadienio užšaldžiusi savo „Instagram“ paskyrą, jos anketos neįmanoma rasti, kaip manoma, dėl to, kad staigiai nekristų jos sekėjų skaičius. „Discord“ nariai jau vienijasi ir žada, kai tik Karolina grįš į socialinius tinklus, iškart ją atseks ir užatakuos žinutėmis.

Vakar Beverli Hilse įvyko „Auksinių gaublių“ įteikimo ceremonija. Geriausiu draminiu filmu paskelbta karinė juosta „1917“, geriausia aktore – Renée Zellweger, aktoriumi – Joaquinas Phoenixas, o geriausiu antraplaniu aktoriumi pripažintas Bradas Pittas už juostą „Vieną kartą Holivude“. Ceremonijos metu nuskambėjo Vilniaus ir Lietuvos vardai. Geriausiu TV serialu/mini filmu paskelbto „Černobylio“ kūrėjai dėkojo už mūsų šalies svetingumą filmuojant serijas, taip pat lietuviškai kūrėjų daliai – už profesionalumą. Aišku, taip pat ir dėmesio sulaukė Dexteris Flecheris su savo žmona Dalia Ibelhauptaite. Aišku, kaip ir kaskart, dėmesio sulaukė globalios temos – Australijos gaisrai taip pat buvo minimi.

Ant raudonojo „Auksinių gaublių“ kilimo taip pat netrūko ir fiasko – internete plačiai aptarinėjamas pasaulinio lygio žvaigždžių stilius. Vieni jų nuteisiami, kiti – išteisinami, bet prie pačių blogiausių įvaizdžių jau priskiriama aktorė Jennifer Lopez bei atlikėja Gwyneth Paltrow. Pasak internautų, Jennifer Lopez atrodė kaip „nevykusiai supakuota jau pasenusi kalėdinė dovanėlė“, o skaidri G. Paltrow suknelė paliko per daug vietos interpretacijos bei netrūko kandžių žodžių dėl netinkamai pasirinkti kaklo papuošalo, kuris čia visiškai nederėjo. 

BeFunky collage 70