1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Kurie iš šių dalykų tave labiausiai verčia perjungti radijo stotį?


Per daug reklamų
Besikartojanti muzika
Per daug kalbantys vedėjai
Nepatinkantis kūrinys
Lietuviška muzika
Neįdomūs studijos svečiai

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Vestuvės virto katastrofa: jaunikis demaskavo neištikimą nuotaką

Pramogų pasaulyje gausybė naujienų – kas nušovė stumbro patelę, kas piktinasi dėl nuimtų žalių rodyklių... Apie visa tai ryto laidoje „Šok į kelnes“ kalbėjo Elena ir Saulius. Praleidai? Skaityk čia!

Šiandien laukia trečioji Dakaro Saudo Arabijoje diena. Dalyviams teks nemenkas išbandymas – teks pakilti į aukščiausią šių metų Dakaro vietovę – iki 1400 metrų. Pirmasis šiandien startuos ir vėl motociklų klasėje važiuojantis Arūnas Gelažninkas, jo startas 7:30, po jo išvažiuoja Vaidotas Žala – 8:42, o visi kiti sustartuos iki 10 val. ryto. Antroji diena beveik visiems lietuviams buvo sėkminga, bendroje įskaitoje Vaidotas Žala užima 5 vietą, Benediktas Vanagas 15, o Antanas Juknevičius 39 vietą.

Sprendimas dėl žalių rodyklių, kad jos būtų nuimtos, jau kainavo 100 tūkst. eurų, tačiau dabar kalbama, kad dalį jų reikės ir vėl užkabinti atgal. Tokiu sprendimu, atrodo, niekas neliko patenkintas, o po vakar dienos, kai visi grįžo po atostogų ir išvažiavo į miestą, pajuto, ką tai reiškia. Remigijus Šimašius savo FB paskyroje rašė „Vilnius neprašė ir neprašo nukelti šio sprendimo įgyvendinimo. Miestas prašo galimybės savarankiškai nuspręsti dėl žalių rodyklių naudojimo, atsižvelgiant į eismo dalyvių saugumą ir sklandų judėjimą. Vietų, kur rodyklės liktų sostinėje, yra bent keliolika“. Žurnalistė Daiva Žeimytė taip pat rašė „Suprantu, kad šiandien ryte visi realiai pajuto eismą be žalių rodyklių“.

Atgarsio tiek žiniasklaidoje, tiek socialiniuose tinkluose sulaukė ir Utenos politiko Jono Slapšinsko medžioklė – vyras šovė į šerną, bet nušovė stumbro patelę. Už tai jam teko susimokėti 12 tūkst. eurų baudą, o socialiniuose tinkluose pasipylė gausybė komentarų bei ironiškų pamokymų, kaip atskirti šiuos du gyvūnus. Štai, „Čepulio fotoklajonės“ FB pasidalijo įrašu, kuris sulaukė 4 tūkst. reakcijų. „Idant ateityje išvengtumėm tokių mažų nesusipratimų, skubu įkelti pamokėlę, kaip atskirti šerną nuo stumbro. Jis rašė: „Stumbras panašus į karvytę, kuri sako "MŪūūū". Šernas gi panašus į kiaulytę, kuri sako "Kriu kriu", Stumbras turi ragus. Šernas neturi ragų ir turi iltis, nors, jei nematai stumbro ragų, šerno ilčių irgi nepamatysi“ ir pasidalijo šerno bei stumbro nuotrauka.

Suomija vis garsiau kalba apie tai, kad nori sutrumpinti darbo savaitę iki keturių dienų. Suomijos naujoji ministrė pirmininkė, Sanna Marin, kuriai 34-eri, iškėlė 4 darbo dienų savaitės idėją, o dabar svarstoma, ar tai yra įmanoma. Visgi darbdaviai sako, kad tai – tikrai neįmanoma, tačiau ji ragina sekti Japonijoje „Microsoft“ kompanijos išbandytu savaitės sutrumpinimu, kuris tik padidino darbo našumą.

Socialiniuose tinkluose plinta šokiruojantis vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip per vienos poros vestuves jaunikis demaskavo neištikimą nuotaką. Esą per šventę, kai ekrane turėjo būti rodomi vaizdo įrašai, atskleidžiantys kaip augo poros meilė, jaunikis nusprendė visiems svečiams parodyti beveik 5 minučių ilgio įrašą, kuriame užfiksuota, kaip nuotaka jį išduoda. Ir išduoda ne su bet kuo, o su savo nėščios sesers vyru. Manoma, kad incidento įrašą nufilmavo vestuvių svečias.

Pamatykite vaizdo įrašą ČIA!